Księżna Kate zdradziła, o co walczą George i Louis. "George jest przez to trochę zrzędliwy"

Księżna Kate w jednym z wywiadów przyznała, że pomiędzy jej synami już zaczyna dochodzić do drobnych rywalizacji. Przedmiotem sporów jest... ogrodnictwo.

Księżna Kate kocha fotografię i prace w ogrodzie. Okazuje się, że tą drugą pasją zaraziła też swoich synów. 7-letni książę George i jego młodszy, bo 2-letni, brat Louis mają nawet swoje ulubione kwiaty. To one są przedmiotem sporów maluchów. 

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

PRZECZYTAJ TEŻ: Książę William i księżna Kate opowiedzieli, jak radzą sobie z domowym nauczaniem dzieci. "Czuję, że jestem wredna"

Księżna Kate o konflikcie synów 

Księżna Kate, by wspierać małe brytyjskie przedsiębiorstwa, wybrała się ostatnio do sklepu ogrodniczego Fakenham Garen Centre. Wyprawa ta sprawiła wiele radości nie tylko jej, ale również jej dzieciom. Okazuje się, że zafascynowani ogrodnictwem i sadzeniem roślin są zwłaszcza książę George i książę Louis. 

Oni to uwielbiają. Sklepy ogrodnicze to świetna przestrzeń i dobre miejsce na przyjazd rodziców razem z dziećmi – zdradziła Kate w rozmowie z właścicielem sklepu.

Teraz okazuje się, że ta miłość chłopców do ogrodnictwa jest silniejsza niż mogłoby się wydawać. Książęta rywalizują bowiem na tym polu. Powodem ich konfliktów są... słoneczniki. Te wyhodowane przez 2-letniego Louisa są znacznie większe niż te, które wyszły spod ręki najstarszego syna księżnej Kate i księcia Williama. 

Dzieci naprawdę lubią uprawiać swoje słoneczniki. Louisowi ich hodowanie idzie lepiej, więc George jest przez to trochę zrzędliwy - wyznała księżna Kate w jednym z wywiadów. 

Rywalizacja między braćmi to zazwyczaj normalna sprawa. Trzeba jednak przyznać, że w tym wypadku przedmiot sporu jest nieco niecodzienny. 

ZOBACZ TEŻ: Książę William pozuje z dziećmi z okazji 38. urodzin. Uroczy portret wykonała księżna Kate. "Charlotte to mała feministka"