Królowa bacznie obserwuje księcia Williama i księżną Kate. Niepokoi się o przyszłość monarchii

Zdaniem królewskiego eksperta Toma Quinna, monarchini nie spuszcza z oka wnuka i jego żony. Królowa Elżbieta II ponoć obawia się, że mogą splamić dobre imię Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta II bacznie obserwuje księcia Williama i księżną Kate, aby upewnić się, że zachowują się najlepiej, jak tylko potrafią i nie robią nic, co mogłoby zepsuć reputację monarchii. Uważa tak królewski ekspert, Tom Quinn, który niedawno wypowiedział się na temat królewskiej pary dla Channel 5.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Królowa przygląda się księżnej Kate i księciu Williamowi

Niedawno na Channel 5 wyemitowany został dokument poświęcony księciu Williamowi i księżnej Kate ''Too good to be true''. Zdaniem Toma Quinna, królewskiego eksperta, starsi członkowie rodziny królewskiej są zaniepokojeni Williamem i Kate. Mają nadzieję, że nie powtórzą błędów popełnionych przez młodych członków rodziny królewskiej. I chociaż Quinn nie powiedział wprost, kogo ma na myśli, nietrudno się domyślić, kto w ostatnim czasie zrewolucjonizował losy brytyjskiej monarchii.

Królowa i książę Edynburga będą ich bardzo uważnie obserwować. Mają na uwadze fakt, że w przeszłości młodsi członkowie rodziny królewskiej byli bardzo niepokorni. Królewska para nie chce, żeby to się powtórzyło - wyznał Tom Quinn.

Wszyscy wielbiciele monarchii z pewnością potwierdzą, że młodsze pokolenie rodziny królewskiej zawsze charakteryzowało się tym, że miało buntowniczą naturę.

Wyemitowany dokument uświetnił także historię miłosną jednoczącą Kate i księcia Williama, którzy poznali się podczas studiów w St Andrews w 2001 roku i pobrali się w 2011 roku. Mogliśmy dowiedzieć się, że książę „potknął się” w pośpiechu, by spotkać się z Kate na uniwersytecie. Myślicie, że Kate i William nadszarpną swój idealny wizerunek?