Księżna Kate oczarowała poddanych stylizacją podczas spotkania w Norfolk. "Jest taka wytworna"

Księżna Kate i książę William zaprosili do swojej wiejskiej posiadłości przedstawicieli organizacji dbających o ochronę zdrowia psychicznego. Księżna jak zwykle zachwyciła wszystkich dobrym gustem.

Księżna Kate oraz książę William od lat wspierają bliskie ich sercu inicjatywy i angażują się w pomoc charytatywną. Książęca para prowadzi nawet fundację The Royal Fundation, która niedawno przekazała środki na walkę z koronawirusem. Ostatnio syn królowej Elżbiety wraz z małżonką spotkali się z przedstawicielami organizacji zajmujących się ochroną zdrowia psychicznego.

Zobacz wideo

Księżna Kate zachwyciła stylizacją podczas spotkania w Norfolk

Księżna Kate i książę William spotkali się z zaproszonymi gośćmi w wiejskiej posiadłości Sandringham Estate w hrabstwie Norfolk - miejscu, w którym wraz z dziećmi spędzali izolację. Sądząc po udostępnionych na Instagramie zdjęciach, rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Przez ostatnie miesiące wszyscy byliśmy pełni zachwytu i uznania dla niesamowitej pracy osób, które walczyły z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Wiemy, że dla wielu z nich, tak jak i dla członków ich rodzin, kryzysowa sytuacja odcisnęła piętno na zdrowiu psychicznym - czytamy na królewskim Instagramie.

Po spotkaniu małżonkowie przekazali prawie dwa miliony funtów dziesięciu organizacjom zajmującym się ochroną zdrowia psychicznego.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William www.instagram.com/kensingtonroyal

Uwagę poddanych jak zwykle przykuła stylizacja księżnej Kate. Żona przyszłego króla wybrała jasną i skromną sukienkę, w której prezentowała się zjawiskowo. Fakt ten postanowili skomentować poddani:

Księżna Kate jest taka piękna!
Kate jest taka wytworna i zawsze zachwyca uśmiechem.
Kate zawsze olśniewa. Jak ona to robi?

Księżna KateKsiężna Kate instagram.com/kensingtonroyal

Przyznacie, że sposób ubierania się księżnej Kate jest iście królewski!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.