Księżna Kate wystąpiła w tej samej sukience, co w 2012 roku. Middleton nic się nie zmieniła! Wcześniej tę kreację miała... jej mama

Księżna Kate po raz kolejny pokazała, że nie ma oporów przed zakładaniem jednej kreacji kilka razy. Podczas jednego z ostatnich wystąpień widzieliśmy ją w sukni, którą miała ma sobie już w 2012 roku. Wcześniej włożyła ją także jej mama, Carole Middleton.

Księżna Kate już po raz kolejny przeczy stereotypowi, że członkowie rodziny królewskiej zakładają daną stylizację na oficjalne wyjścia tylko raz. Tym razem mogliśmy ją zobaczyć w granatowej, eleganckiej kreacji - wcześniej miała ją na sobie w 2012 roku i najwyraźniej pożyczyła ją od swojej mamy, która wystąpiła w niej w 2010 roku.

Księżna Kate wystąpiła w sukience swojej mamy

Księżna Kate podczas jednego z ostatnich wyjść pokazała się fanom w granatowej kreacji, którą widzieliśmy już wcześniej w 2012 roku, podczas jej pierwszej, publicznej przemowy w hospicjum The Treehouse w Ipswich w Suffolk.

 

Nie był to jednak "debiut" tej stylizacji, bowiem najwyraźniej księżna nie ma oporów przed pożyczaniem sukni od swojej mamy. Carole Middleton miała ją na sobie dwa lata wcześniej.

Carole MiddletonCarole Middleton EASTNEWS

Skromna, ale elegancka sukienka została ponownie wygrzebana z królewskiej garderoby. W krótkim fragmencie przemówienia opublikowanego zeszłej nocy na stronie Kensington Royal na Instagramie widzimy, jak księżna Kate odnosi się do wyników badań, dotyczących znaczenia warunków wychowania i doświadczeń dziecka, które mają wpływ na późniejsze życie.

Oprócz ważnego przesłania, uwagę widzów zwróciła także suknia, która była już dobrze znana fanom regularnie śledzącym losy brytyjskiej rodziny królewskiej.

 

To już nie pierwszy raz, gdy księżna Kate zachwyca fanów swoim podejściem do mody. Jakiś czas temu również zaprezentowała się w marynarce, którą kilka lat temu włożyła na inną uroczystość.

Spodziewaliście się po niej takich oszczędności?

Zobacz też: Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę
Więcej o:
Copyright © Agora SA