Księżna Kate wystąpiła w marynarce z sieciówki. To nie pierwszy raz, gdy ją założyła

Księżna Kate wielokrotnie udowadniała, że nie potrzebuje drogich ubrań, by prezentować się szykownie i z klasą. Tym razem również pokusiła się o zakup marynarki w Zarze i wyglądała obłędnie podczas wystąpienia w ramach projektu "Hold Still".

Księżna Kate wzięła udział w akcji podsumowującej życie Brytyjczyków w czasie lockdownu. W trakcie wideo zamieszczonego na YouTubie zwróciła się do osób zaangażowanych w projekt. Widzowie szybko zwrócili uwagę na elementy jej garderoby - przede wszystkim na żakiet pochodzący z Zary.

Księżna Kate ubrała się w marynarkę z sieciówki

Księżna Kate zaprezentowała się w marynarce z Zary. Na jednym z ostatnich wystąpień miała na sobie czerwone odzienie, które jednak mogliśmy zobaczyć już wcześniej, podczas innego wyjścia. Chodzi dokładnie o Igrzyska Olimpijskie w Londynie w sierpniu 2012 roku. Takie działanie przeczy stereotypowi, że członkowie rodziny królewskiej zakładają daną stylizację na oficjalne wyjścia tylko raz.

Zobacz też: Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Księżna Kate i książę William na igrzyskach w 2012 rokuKsiężna Kate i książę William na igrzyskach w 2012 roku EASTNEWS

Okazją do ponownego nałożenia czerwonej marynarki było wystąpienie online, podczas którego żona księcia Williama dziękowała wszystkim zaangażowanym w tworzenie projektu "Hold Still".

Księżna KateKsiężna Kate yt.com/The Royal Family Channel

Chodziło w nim o to, by stworzyć zbiorowy portret społeczności z Wielkiej Brytanii w okresie lockdownu. Organizatorom akcji chodziło o skupienie się na trzech tematach - pomagających i bohaterów, codzienności w tym czasie i na aktach dobroci. Wiadomo, że z całego kraju wpłynęło ponad 31 tysięcy zgłoszeń, spośród których jury wybrało 100 zdjęć. 

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Dla mnie najpotężniejszą częścią projektu jest to, że pokazał, jak wielu ludzi zebrało się razem i jak bardzo wszyscy jesteśmy dla siebie ważni. Dziękuję bardzo za dzielenie się swoimi historiami - powiedziała księżna Kate.
 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Brytyjka została doceniona za swoje podejście do mody. Ostatnio Księżna Kate otrzymała wyróżnienie od "Vogue", który określił jej kreację "suknią dekady".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.