Żałoba w rodzinie królewskiej. Nie żyje ukochany pies księżnej Kate i księcia Williama

Na oficjalnym koncie księżnej Kate i księcia Williama na Instagramie pojawił się smutny wpis. Brytyjska rodzina królewska pożegnała ukochanego psa, Lupo.

Księżna Kate i książę William muszą pogodzić się ze stratą ukochanego zwierzaka. Pies Lupo był z nimi przez dziewięć lat, jednak w ostatni weekend okazało się, że już nigdy więcej nie zobaczymy go na zdjęciach z królewskiego pałacu. 

Odszedł Lupo, pies księżnej Kate i księcia Williama

Lupo był prezentem dla księżnej Kate z okazji jej trzydziestych urodzin. Dostała go od księcia Williama. Rzekomo ten gest miał być ukłonem w stronę mamy księżnej, której ulubioną rasą są cocker spaniele. Od tego czasu zwierzak co jakiś czas pojawiał się na ujęciach uwiecznionych przez królewskich fotografów. 

Lupo znalazł się w pałacu w 2011 roku i mówi się, że pomógł parze wybrać imię dla najstarszego syna. Księżna Kate i książę William mieli zapisane słowa na kawałkach papieru, które zostały rozrzucone na podłodze, a Lupo wędrował i zatrzymał się na jednej z nich - właśnie z napisem "George". Później zwierzak pojawił się na wielu zdjęciach z rodziną królewską, w tym także na jednym z pierwszych oficjalnych ujęć syna pary. 

Księżna Kate, książę William, książę George i LupoKsiężna Kate, książę William, książę George i Lupo EASTNEWS

W niedzielę na koncie rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się informacja o śmierci pupila.

Niestety w miniony weekend odszedł nasz kochany pies Lupo. Od dziewięciu lat był w sercach naszej rodziny i będziemy za nim bardzo tęsknić - czytamy w opisie z inicjałami księżnej Kate i księcia Williama.
 

Wiedzieliście, że Lupo był tak ważnym członkiem rodziny królewskiej?

Zobacz też: Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.