Żałoba w rodzinie królewskiej. Nie żyje ukochany pies księżnej Kate i księcia Williama

Na oficjalnym koncie księżnej Kate i księcia Williama na Instagramie pojawił się smutny wpis. Brytyjska rodzina królewska pożegnała ukochanego psa, Lupo.

Księżna Kate i książę William muszą pogodzić się ze stratą ukochanego zwierzaka. Pies Lupo był z nimi przez dziewięć lat, jednak w ostatni weekend okazało się, że już nigdy więcej nie zobaczymy go na zdjęciach z królewskiego pałacu. 

Odszedł Lupo, pies księżnej Kate i księcia Williama

Lupo był prezentem dla księżnej Kate z okazji jej trzydziestych urodzin. Dostała go od księcia Williama. Rzekomo ten gest miał być ukłonem w stronę mamy księżnej, której ulubioną rasą są cocker spaniele. Od tego czasu zwierzak co jakiś czas pojawiał się na ujęciach uwiecznionych przez królewskich fotografów. 

Księżna Camilla, księżna KateKsiężna Camilla nie chce, żeby Kate została królową: W pałacu panuje chaos

Lupo znalazł się w pałacu w 2011 roku i mówi się, że pomógł parze wybrać imię dla najstarszego syna. Księżna Kate i książę William mieli zapisane słowa na kawałkach papieru, które zostały rozrzucone na podłodze, a Lupo wędrował i zatrzymał się na jednej z nich - właśnie z napisem "George". Później zwierzak pojawił się na wielu zdjęciach z rodziną królewską, w tym także na jednym z pierwszych oficjalnych ujęć syna pary. 

Księżna Kate, książę William, książę George i LupoKsiężna Kate, książę William, książę George i Lupo EASTNEWS

W niedzielę na koncie rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się informacja o śmierci pupila.

Kate Middleton i Meghan MarkleKsiężna Kate od lat pisze pamiętniki. W środku cała prawda o Meghan Markle

Niestety w miniony weekend odszedł nasz kochany pies Lupo. Od dziewięciu lat był w sercach naszej rodziny i będziemy za nim bardzo tęsknić - czytamy w opisie z inicjałami księżnej Kate i księcia Williama.
 

Wiedzieliście, że Lupo był tak ważnym członkiem rodziny królewskiej?

Zobacz też: Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych
Więcej o: