Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Księżna Kate zdecydowała się na niemałą przemianę. Karmelowy blond to już przeszłość! W najnowszej odsłonie próżno szukać też fal.

Księżna Kate zwykle stroni od wizerunkowych eksperymentów, jednak tym razem postawiła na niemałą rewolucję. Niedawno pisaliśmy o tym, że Kate Middleton skróciła włosy i wyprostowała delikatne fale. Teraz zmieniła też kolor.

Zobacz wideo

Jeszcze do niedawna żona księcia Williama pokazywała się w karmelowym blondzie, który zresztą stał się hitem 2020 roku. Wraz z nadejściem jesieni, Kate zdecydowała się na nieco ciemniejsze tony.

ZOBACZ TEŻ: "Vogue" docenił stylizację księżnej Kate, ale jej świetnych kreacji było więcej. Jedna pochodziła od polskiej projektantki

Księżna Kate w nowym kolorze włosów

Księżna Kate znana jest z doskonałego wyczucia stylu i zawsze po każdej zmianie wizerunku staje się inspiracją dla wielu kobiet. Można powiedzieć, że księżna Cambridge wyznacza zarówno modowe, jak i urodowe trendy. Swój wygląd zawsze stara się dostosować do sytuacji. Najczęściej widujemy ją w wersji eleganckiej, ale nigdy przesadzonej. 

Obecnie żona księcia Williama zdecydowała się na pofarbowanie włosów na kolor czekoladowego brązu. W nowej fryzurze zaprezentowała się podczas ostatniej wideorozmowy, dotyczącej wsparcia dla osób, które służyły w brytyjskich siłach zbrojnych, a także dla ich rodzin. Dodajmy, że chodziło o organizację charytatywną The Royal British Legion.

 

Relacja ze spotkania pojawiła się na oficjalnym profilu księcia i księżnej Cambridge. Podczas rozmowy księżna Kate pocieszała chłopca, którego tata zginął na wojnie.

Również w tej odsłonie Kate Middleton zdecydowała się na proste włosy, które zarzuciła do tyłu, odsłaniając ucho. 

Podoba wam się nowa fryzura księżnej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.