Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Postawiła na czekoladowy brąz. Zrezygnowała też z loków

Księżna Kate zdecydowała się na niemałą przemianę. Karmelowy blond to już przeszłość! W najnowszej odsłonie próżno szukać też fal.

Księżna Kate zwykle stroni od wizerunkowych eksperymentów, jednak tym razem postawiła na niemałą rewolucję. Niedawno pisaliśmy o tym, że Kate Middleton skróciła włosy i wyprostowała delikatne fale. Teraz zmieniła też kolor.

Zobacz wideo

Jeszcze do niedawna żona księcia Williama pokazywała się w karmelowym blondzie, który zresztą stał się hitem 2020 roku. Wraz z nadejściem jesieni, Kate zdecydowała się na nieco ciemniejsze tony.

ZOBACZ TEŻ: "Vogue" docenił stylizację księżnej Kate, ale jej świetnych kreacji było więcej. Jedna pochodziła od polskiej projektantki

Księżna Kate w nowym kolorze włosów

Księżna Kate znana jest z doskonałego wyczucia stylu i zawsze po każdej zmianie wizerunku staje się inspiracją dla wielu kobiet. Można powiedzieć, że księżna Cambridge wyznacza zarówno modowe, jak i urodowe trendy. Swój wygląd zawsze stara się dostosować do sytuacji. Najczęściej widujemy ją w wersji eleganckiej, ale nigdy przesadzonej. 

Księżna KateKsiężna Kate wyróżniona przez "Vogue". Jej kreacja została wybrana suknią dekady! Zobaczcie, która

Obecnie żona księcia Williama zdecydowała się na pofarbowanie włosów na kolor czekoladowego brązu. W nowej fryzurze zaprezentowała się podczas ostatniej wideorozmowy, dotyczącej wsparcia dla osób, które służyły w brytyjskich siłach zbrojnych, a także dla ich rodzin. Dodajmy, że chodziło o organizację charytatywną The Royal British Legion.

 

Relacja ze spotkania pojawiła się na oficjalnym profilu księcia i księżnej Cambridge. Podczas rozmowy księżna Kate pocieszała chłopca, którego tata zginął na wojnie.

Rodzina królewskaElżbieta II zorganizowała terapię grupową dla całej rodziny

Również w tej odsłonie Kate Middleton zdecydowała się na proste włosy, które zarzuciła do tyłu, odsłaniając ucho. 

Podoba wam się nowa fryzura księżnej?