Księżna Kate zawsze stawia na delikatne fale. Tym razem skróciła i wyprostowała włosy. Fryzura i tak nie odwróciła uwagi od płaszcza

Księżna Kate nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, ale tym razem postanowiła zrobić mały wyjątek. Dzięki temu zamiast fal na jej głowie możemy podziwiać zupełnie proste włosy.

Od lat księżna Kate jest wierna swojemu wizerunkowi. Nie zmienia koloru włosów, stylu ubierania się czy malowania. Tym razem jednak podczas wizyty w Irlandii postanowiła zaskoczyć wszystkich i zamiast delikatnych fal na głowie zaprezentowała całkiem proste włosy, a do tego krótsze. W jej przypadku to niemal prawdziwa rewolucja!

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Księżna Kate w nowej fryzurze

Każda kobieta czasem ma ochotę na zmiany i jak się okazuje, księżna Kate nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Mogliśmy to zauważyć podczas jej i księcia Williama wizyty w Irlandii. Księżna zawsze pokazuje się publicznie z rozpuszczonymi i pofalowanymi włosami. Do tej pory wyjątek stanowiły ważne uroczystości lub gale, podczas których upina swoje włosy w koki. Teraz jednak księżna zdecydowała się całkiem wyprostować włosy i delikatnie je podciąć. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu również prezentuje się bardzo stylowo.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William East News

Co ciekawe, nie tylko jej fryzura zwracała uwagę. Księżna miała na sobie jasny płaszcz, który - jak się okazuje - ma aż 13 lat! Kate to prawdziwa mistrzyni recyklingu. Po raz pierwszy pokazała się w nim na 30. urodzinach kuzyna Petera Phillipa w listopadzie 2007 roku. Potem nosiła płaszcz jeszcze kilka razy - podczas swoich 26. urodzin w styczniu 2008 roku oraz w kwietniu tego samego roku, gdy William świętował ukończenie szkoły pilotów.

Księżna Kate w białym płaszczuKsiężna Kate w białym płaszczu East News

Warto także dodać, że księżna Kate zawsze chętnie sięga po niedrogie ubrania z sieciówek i często pokazuje się w nich więcej niż raz. Tym razem jednak pobiła swój własny rekord. Szanujemy podejście księżnej Kate do mody i podejrzewamy, że niejedna osoba mogłaby się od niej uczyć.