Księżna Kate zawsze stawia na delikatne fale. Tym razem skróciła i wyprostowała włosy. Fryzura i tak nie odwróciła uwagi od płaszcza

Księżna Kate nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, ale tym razem postanowiła zrobić mały wyjątek. Dzięki temu zamiast fal na jej głowie możemy podziwiać zupełnie proste włosy.

Od lat księżna Kate jest wierna swojemu wizerunkowi. Nie zmienia koloru włosów, stylu ubierania się czy malowania. Tym razem jednak podczas wizyty w Irlandii postanowiła zaskoczyć wszystkich i zamiast delikatnych fal na głowie zaprezentowała całkiem proste włosy, a do tego krótsze. W jej przypadku to niemal prawdziwa rewolucja!

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Księżna Kate w nowej fryzurze

Każda kobieta czasem ma ochotę na zmiany i jak się okazuje, księżna Kate nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Mogliśmy to zauważyć podczas jej i księcia Williama wizyty w Irlandii. Księżna zawsze pokazuje się publicznie z rozpuszczonymi i pofalowanymi włosami. Do tej pory wyjątek stanowiły ważne uroczystości lub gale, podczas których upina swoje włosy w koki. Teraz jednak księżna zdecydowała się całkiem wyprostować włosy i delikatnie je podciąć. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu również prezentuje się bardzo stylowo.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William East News

Co ciekawe, nie tylko jej fryzura zwracała uwagę. Księżna miała na sobie jasny płaszcz, który - jak się okazuje - ma aż 13 lat! Kate to prawdziwa mistrzyni recyklingu. Po raz pierwszy pokazała się w nim na 30. urodzinach kuzyna Petera Phillipa w listopadzie 2007 roku. Potem nosiła płaszcz jeszcze kilka razy - podczas swoich 26. urodzin w styczniu 2008 roku oraz w kwietniu tego samego roku, gdy William świętował ukończenie szkoły pilotów.

Księżna Kate w białym płaszczuKsiężna Kate w białym płaszczu East News

Warto także dodać, że księżna Kate zawsze chętnie sięga po niedrogie ubrania z sieciówek i często pokazuje się w nich więcej niż raz. Tym razem jednak pobiła swój własny rekord. Szanujemy podejście księżnej Kate do mody i podejrzewamy, że niejedna osoba mogłaby się od niej uczyć.

Więcej o:
Komentarze (14)
Księżna Kate zawsze stawia na delikatne fale. Tym razem skróciła i wyprostowała włosy. Fryzura i tak nie odwróciła uwagi od płaszcza
Zaloguj się
 • li_lah

  Oceniono 14 razy 6

  Niby coś zrobiła, a dalej wygląda jak wygląda.
  Plain Jane

 • brak.slow

  Oceniono 4 razy 4

  Niezła z niej hipokrytka, szyć taki sam płaszcz jak ten stary, żeby gazety pisały, że ona zakłada to samo po 13 latach. Wiraźnie widać, że płaszczyki są inne choć na pierwszy rzut oka faktycznie identyczne. Co za hipokryzja! Zakłamana i manipulująca mediami i umysłami ludzi podstępna osoba.

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy 3

  Co by nie zrobiła ze sobą to nadal jak ciotka klotka.

 • marielnowak

  Oceniono 3 razy 3

  to sa 3 rozne plaszcze

 • krystin9

  Oceniono 12 razy 2

  Przed ślubem chodziła w jednym i tym samym płaszczu bo nie miała pieniędzy na nowe i drogie kreacje.
  A ten obecny płaszcz to nie jest "ten sam" ale PODOBNY.
  Co widać po innym materiale i kroju dolnej części płaszcza.

 • charliedarwin

  Oceniono 2 razy 2

  Jet airliner shot from sky
  Famine horror, millions die
  Princess Di is wearing a new dress

 • margot452

  Oceniono 1 raz 1

  Po jakiemu to "skóciła" włosy?

 • ula53

  0

  Dobrze ze przyciela wlosy. Teraz jest lepiej o wiele !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX