Kate Middleton niczym atletka biegała po stadionie. Miała na sobie strój z sieciówki. Wyglądała świetnie!

Kate Middleton pokazała się w nowej odsłonie. Księżna wzięła udział w wydarzeniu, organizowanym przez SportsAid - organizację charytatywną, której podopiecznymi są początkujący sportowcy. Żona Williama na tę okazję założyła spodnie z sieciówki i trampki znanej marki. Jak się prezentowała?

Kate Middleton zawsze wykonuje obowiązki księżnej Cambridge z należytą starannością, choć bywały momenty, w których i ona łamała królewskie zasady. Towarzyszy mężowi i jego rodzinie zarówno w ważnych państwowych uroczystościach, jak i w promocji różnego rodzaju akcji charytatywnych. Ostatnio pojawiła się na londyńskim stadionie, by wesprzeć organizację SportsAid. To właśnie na tym wydarzeniu pokazała, że drzemie w niej dusza prawdziwego sportowca. Księżna ćwiczyła taekwondo i biegała na torze. Zobaczcie, jak wyglądała w luźnej stylizacji z sieciówki!

Zobacz wideo Księżna Kate podejmuje się wielu wyzwań. Odwiedziła również siedzibę skautów!

Księżna Kate biega w spodniach z Zary

Stylizacje księżnej Kate są zawsze odpowiednio dopasowane do wagi wydarzenia, na które się wybiera. Tym razem Middleton zamieniła klasyczne i eleganckie szpilki na białe trampki marki Marks&Spencer. Dobrała do tego zielonkawy prążkowany sweterek i luźne spodnie z sieciówki. Identyczne pojawiły się w jednej z kolekcji Zary! Widać, że księżna czuje się w nich wyjątkowo swobodnie i nie przeszkadzały jej w zaprezentowaniu swoich atletycznych umiejętności. 

Żona księcia Williama przybyła na londyński stadion po to, aby swoją obecnością wesprzeć rodziców, którzy umożliwiają swoim pociechom rozwijanie sportowej pasji. Księżna wygłosiła przemówienie, w którym wyraziła ogromne uznanie dla wszystkich, którzy stoją za sukcesem młodych sportowców:

Poświęciliście swój czas na pielęgnowanie wyjątkowych talentów swoich dzieci. Jako rodzic, ogromnie podziwiam i wiem, jak złożona i czasochłonna jest wasza rola.

Wydarzenie SportsAid było idealną okazją do tego, żeby księżna mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami sportowymi. Niczym prawdziwa atletka biegała po torze i trenowała taekwondo na oczach tysięcy widzów. 

Również uważacie, że w tej luźnej stylizacji wygląda naprawdę korzystnie?

BWO