Natalia Siwiec wyremontowała pokój Mii. Co za wnętrza! Jest baldachim i poduszki z inicjałami. Ale to nie wszystko

Natalia Siwiec zdecydowała się wyremontować pokój Mii, a efekty przemiany już możemy podziwiać w internecie. Przestrzeń wygląda jak z bajki.

Natalia Siwiec jest dumną mamą małej Mii. Córka Miss Euro 2012 i Mariusza Raduszewskiego przyszła na świat w sierpniu 2017 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i często pojawia się na instagramowym profilu swojej mamy. Internauci są zachwyceni stylem trzyletniej Mii, a jej zdjęcia w sukience Burberry wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Natalia Siwiec Córka Natalii Siwiec pozuje w kosztownej stylizacji. Według fanów było warto: Wygląda jak angielska księżniczka

Natalia Siwiec zrobiła remont w pokoju Mii. Wnętrze jest jak z bajki

Mia wypoczywa obecnie z rodzicami na wakacjach w Meksyku, a po powrocie do Polski czeka ją niesamowita niespodzianka. Natalia Siwiec postanowiła wyremontować pokój córki, a efekty przemiany mogliśmy zobaczyć na instagramowym profilu jednej z marek akcesoriami dziecięcymi.

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec pozuje do zdjęć

Centralne miejsce w pokoju zajmuje piękne łóżko z królewskim baldachimem, z którego zwisają gwiazdy. Na białym łóżku znajdują się poduszki, w tym jedna z inicjałem Mii. Ciekawą dekoracją są również poduszki w kształcie gwiazd. 

Pokój Mii, córki Natalii SiwiecPokój Mii, córki Natalii Siwiec Instagram/zana_by_mama/

Zobacz też: Natalia Siwiec zorganizowała córce urodzinową niespodziankę. Na bajkowej imprezce u Mii gościły... alpaki. To nie koniec

Naprzeciwko miejsca do spania znajduje się szafa z wielkim lustrem, do której przyczepiona jest pluszowa maskotka królika w kapeluszu. Wrażenie robią też rysunki z bajkowymi motywami zwierzęcymi, zamieszczone na ścianie. Przestrzeń rozświetla żyrandol z koralikowym kloszem oraz światełka ułożone w kształt księżyca. Podłoga pokoju zakryta jest jasnym dywanem w geometryczne wzory.

Natalia Siwiec Siwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz

Trzeba przyznać, że sypialnia Mii Raduszewskiej wygląda jak z bajki. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

Więcej o: