Blanka Lipińska na archiwalnym zdjęciu z Natalią Siwiec. Mają stylowe kreacje, ale patrzymy na buty. Zwłaszcza Blanki

Blankę Lipińską wzięło na wspominki. Na Instagram wrzuciła archiwalne zdjęcie z Natalią Siwiec. Uwagę zwracają buty.

Blanka Lipińska traktuje Instagram jako doskonałą platformę do kontaktu z czytelnikami i fanami. Codziennie publikuje nagrania i zdjęcia na InstaStories, zagaduje fanów, pokazuje suplementy czy kosmetyki, których używa, a także szybko reaguje na plotki i zarzuty. Zdarza jej się także powspominać i wrzucać archiwalne zdjęcia. Tak było i tym razem, gdy zaprezentowała fanom archiwalne zdjęcie, na którym możemy podziwiać pisarkę z Natalią Siwiec i jej mężem.

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona

Blanka Lipińska na archiwalnym zdjęciu z Natalią Siwiec

Fotografia, którą pisarka wrzuciła na InstaStories, została zrobiona rok temu w listopadzie. Blanka Lipińska ma na sobie kreację zaprojektowaną przez Patrycję Kujawę i którą potem zaprezentowała na premierze filmu "365 dni". Obok niej stoi Natalia Siwiec w podobnej sukience z piórami. Stylizacje gwiazd nie byłyby zaskoczeniem, gdyby nie... ich buty. Natalia Siwiec ma na sobie sneakersy, a Blanka...śniegowce, które wygląda na Emu lub buty UGG.

Gwiazdy... na dupsku @kujawa.patrycja_designer, na nogach "Meksyk" - napisała Blanka Lipińska pod zdjęciem.

Blanka Lipińska i Natalia SiwiecBlanka Lipińska i Natalia Siwiec Instagram/blanka_lipinska

Ostatnio coraz więcej tego typu "wpadek" możemy podziwiać na profilach gwiazd. Modę tę zapoczątkował David Beckham, który do eleganckiej stylizacji dobrał gumiaki. Kilka dni temu natomiast Agnieszka Kaczorowska wrzuciła urodzinowe zdjęcie męża, który do swojej stylizacji dobrał... skarpetki i klapki Kubota. Dobrze jest czasem zobaczyć, że nawet gwiazdy nie zawsze wyglądają perfekcyjnie.

Zobacz więcej: Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny męża. Pokazała niezwykły tort i wyśmiała stylizację Macieja. "Hit hitów"

Więcej o: