Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny męża. Pokazała niezwykły tort i wyśmiała stylizację Macieja. "Hit hitów"

Agnieszka Kaczorowska świętowała 31. urodziny męża Macieja Peli. Na Instagram wrzuciła serię zdjęć, na których możemy podziwiać niezwykły tort i... stylizację Maćka.

Agnieszka Kaczorowska miała powód do rodzinnego świętowania - jej mąż Maciej Pela skończył 31 lat. Z tej okazji aktorka i tancerka zorganizowała przyjęcie urodzinowe, czym pochwaliła się na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska wrzuciła sporo fotek tortu. Nie da się ukryć, że to małe dzieło sztuki! Uwagę zwracała jednak również stylizacja męża gwiazdy.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę związku na Krecie. Pochwaliła się widokami

Agnieszka Kaczorowska świętowała urodziny męża

Tort był dość prosty, ale na jego szczycie zostały zamontowane chorągiewki z różnymi hasłami: najlepszy tata, najlepszy brat, najlepszy syn czy najlepszy mąż. Można się domyślać, że taki podarunek sprawił Maciejowi niemałą radość.

Bądź zawsze szczęśliwy... i @maciek.pela serdecznie Wam dziękuje za wszystkie życzenia w komentarzach zostawione w czwartek wieczorem - napisała Agnieszka Kaczorowska.
 

Z kolei na InstaStories aktorka postanowiła ujawnić kulisy powstawania urodzinowego zdjęcia. O ile na fotografii wrzuconej na Instagram możemy podziwiać eleganckich Agnieszkę i jej męża od kolan w górę, o tyle poniżej nie było już tak stylowo. Agnieszkę rozbawił element stylizacji Macieja, czyli skarpetki i klapki Kubota.

A teraz cała prawda... czyli hit hitów! - napisała Agnieszka Kaczorowska. Jest stylówka.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska i Maciej Pela Instagram/agakaczor

Trzeba przyznać, że mąż Agnieszki Kaczorowskiej zadał szyku w urodziny! Jego stylizacja przypomina nam nieco tę, w której zaprezentował się ostatnio David Beckham. Musicie to zobaczyć: David Beckham czci pamięć poległych w II wojnie światowej odziany w... gumiaki? Elegancka stylizacja tylko od kolan w górę

Więcej o:
Copyright © Agora SA