Kasia Tusk już udekorowała mieszkanie na Boże Narodzenie. Stylowe ozdoby zachwycają. Jest klimat

Kasia Tusk poczuła zbliżające się święta i postanowiła już udekorować mieszkanie. Postawiła na minimalistyczne, ale gustowne ozdoby.

Kasia Tusk od lat prowadzi instagramowy profil "Make Life Easier", na którym prezentuje internautom swoje stylizacje oraz radzi w kwestiach urządzania domu. Córka Donalda Tuska ostatnio jednak miała na głowie niemały problem. Jedna z popularnych sieciówek wykorzystała jej zdjęcie na swojej stronie internetowej, oczywiście nie pytając o zgodę. Influencerka skonsultowała się nawet z prawnikami i zdecydowała, że pieniądze, które ostatecznie otrzyma od firmy za użycie jej zdjęcia, przekaże na cele charytatywne.

Kasia TuskKasia Tusk postawiła na swoim. Sieciówka, która wykorzystała jej zdjęcie, poniesie koszty

Codzienność Kasi Tusk na szczęście wygląda nieco spokojniej. Mama małej Liliany pokazywała niedawno fanom swoją domową bibliotekę, w której znalazła się między innymi książka autorstwa Donalda Tuska. W jej instagramowej dokumentacji życia nie zabrakło także zdjęcia krzesła obładowanego ubraniami czy fotografii pokoju córki.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Kasia Tusk pokazała świąteczne ozdoby

Zbliżająca się wielkimi krokami świąteczna atmosfera powoli udziela się także Kasi Tusk. 33-latka wstawiła na instagramowy profil zdjęcie z bożonarodzeniowymi ozdobami, które w tym roku zawisły w jej mieszkaniu. Na fotografii widzimy jednokolorowe lampki i designerską świeczkę z napisem "Merry Christmas":

Pierwsze pudełko z lampkami już wyciągnięte z pawlacza. Trochę błysku jeszcze nikomu nie zaszkodziło - napisała przy zdjęciu, na którym przy okazji pokazała swój złoty pierścionek.
 

Fani byli zachwyceni minimalistycznym wystrojem:

Cudnie.
Blask światełek i błysk pierścionka zawsze poprawi nastrój.
Te lampeczki są śliczne.

Kasia pokazała na swoim InstaStories świecącą gwiazdę, którą zamieściła niedaleko kaflowego pieca. Podzieliła się z fanami także dwugodzinną składanką ze świąteczną muzyką.

Kasia Tusk, Donald TuskKasia Tusk była na proteście i napisała do taty. "Tatulku, w Gdyni tłum". Odpowiedź porusza

Podobają Wam się świąteczne ozdoby Kasi? Czuć magię Bożego Narodzenia?