Szwagierka Kasi Tusk wykorzystuje protest kobiet do reklamy masła: Antidotum na znalezienie siły do walki o normalność

W sieci w ostatnim czasie pojawiło się kilka osób, które dramatyczną sytuację w kraju starały się wykorzystać do własnych korzyści. Była reklama batona, futra. Teraz czas na masło.

Od prawie tygodnia na ulicach polskich miast trwają liczne protesty przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Trybunał Konstytucyjny 22 października wydał wyrok, zgodnie z którym kobiety nie będą mogły terminować ciąży z nieuleczalnie chorym lub uszkodzonym płodem. Mimo pandemii demonstranci wyszli tłumnie na ulice, skandując i głośno wyrażając swoje niezadowolenie.

Małgorzata RozenekTak wściekłej Małgorzaty Rozenek jeszcze nie widzieliśmy. Dodała ostry wpis o wyroku TK ws. aborcji

Niestety, nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i dramatyczną sytuację w kraju starają się przekuć w korzyść dla siebie. Niektórzy influencerzy zaczęli publikować posty związane z protestem, podłączając pod nie reklamy od sponsorów. Na szczęście część z nich szybko się zreflektowała i zamieściła przeprosiny. Wśród nich znalazła się Klaudia El Dursi.

ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi przeprasza za reklamę płaszcza w poście, który dotyczył wyroku TK. "Przyznaję, że było to niefortunne"

Szwagierka Kasi Tusk reklamuje masło w poście o protestach. Zofia Cudny skasowała swój post z Instagrama

Do grona osób reklamujących produkty, jednocześnie podpinających się pod strajk, dołączyła właśnie Zofia Cudny. Szwagierka Kasi Tusk zamieściła zdjęcie kromki chleba z masłem, która opatrzyła słowami:

Moje chwilowe antidotum na znalezienie siły do walki o normalność - czytamy.

Olga FryczOlga Frycz załamana wyrokiem TK. Wrzuciła zdjęcie ze szpitala tuż po urodzeniu córki

Jej wpis spotkał się z krytyką internautów:

Walka o prawa kobiet i reklama masła jednocześnie... Można? Można...
Wiemy, że różni influ mają różne współprace. Ale czy naprawdę, jako inteligentna i świadoma kobieta, uważasz, że kromka czegokolwiek z reklamowanym masłem poprawi strajkową rzeczywistość i da ci siły do walki o normalność? Tak pytam z ciekawości, może to magiczne masło?
Kobiety strajkują, walczą o godność, a pani zdjęcie/reklamę masła wstawia? Żeby mieć siłę do walki, to masło pani reklamuje? Chyba żarty! Proszę włączyć myślenie - ale nie o pieniądzu...

Zofia Cudny chyba zdała sobie sprawę z niefortunnej publikacji, ponieważ zniknęła z jej oficjalnego profilu na Instagramie.

Zofia Cudny reklamuje masłoZofia Cudny reklamuje masło instagram.com/makecookingeasier_pl

Zofia Cudny reklamuje masłoZofia Cudny reklamuje masło instagram.com/makecookingeasier_pl

Zofia Cudny reklamuje masłoZofia Cudny reklamuje masło instagram.com/makecookingeasier_pl

Więcej o: