Joanna Przetakiewcz już ubrała choinkę. Nietypowo. "Marzyłam o takiej"

Joanna Przetakiewicz dołączą do grona gwiazd, które swój dom na Święta dekorują już na początku grudnia. Dzieli się zdjęciem oryginalnej choinki.

Ostatnio pisaliśmy on Joannie Przetakiewicz w kontekście jej ślubu z Rinke Rooyensem, który wzięła pod koniec września w Grecji. Przygotowania do uroczystości, podobnie jak sama ceremonia, utrzymane były w tajemnicy. O kulisach opowiedzieli dopiero pod koniec października. Teraz projektantka zdecydowała się podzielić domowym życiem - ujawniła fragment swoich przygotowań do Bożego Narodzenia

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę

Joanna Przetakiewicz pokazała choinkę 

Joanna Przetakiewicz wcześnie zaczyna przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zdecydowała się pochwalić na Instagramie swoją choinką. Jest ona oświetlona na czerwono, oprócz tego widać na niej girlandy i duże bombki. Projektantka napisała: 

Wiem! Wiem! Jeszcze wcześnie. Ale na przekór wszystkiemu już jest. W tym roku po raz pierwszy czerwona. Podoba Ci się taka czy zielona?
 

Przetakiewicz może liczyć na poparcie fanów. Internauci zgodnie twierdzą, że choinka jest niezwykła i bardzo oryginalna:

Po prostu aż zaniemówiłam, cudo - pisze jedna z użytkowniczek serwisu Instagram.

Inna Instagramowiczka komentuje jednak, że sama zdecydowałaby się na tradycyjne zielone drzewo z kolorowymi światełkami. 

W komentarzach celebrytka kontynuuje i odpowiada na entuzjastyczne opinie Internautów:

Yeah, ja też zachwycona. Marzyłam o takiej.

Nie tylko Joanna Przetakiewicz jest fanką nietypowych ozdób. Dwa lata temu Melania Trump również zdecydowała się na czerwone choinki. Ozdobiła nimi Biały Dom, ale nie spotkała się z zachwytem. Internauci pisali w komentarzach, że świąteczne ozdoby Melanii wyglądają "jak z horroru". 

Więcej: Krwawe choinki Melanii Trump "straszą" w Białym Domu. Amerykanie śmieją się z jej dekoracji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.