Krwawe choinki Melanii Trump "straszą" w Białym Domu. Amerykanie śmieją się z jej dekoracji

Melania Trump postanowiła udekorować Biały Dom z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Efekt końcowy jest dość zaskakujący.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Do uroczystych obchodów przygotowują się również mieszkańcy Białego Domu: Donald Trump i jego małżonka, Melania. Pierwsza dama postanowiła udekorować rezydencję z okazji tegorocznych świąt. Na oficjalnym profilu Białego Domu na Instagramie możemy podziwiać już efekt końcowy. Ten jednak nie wszystkim przypadł do gustu.

Krwawe choinki Melanii Trump 

Wśród dekoracji możemy dostrzec między innymi klasyczne bombki, girlandy czy też kolorowe lampki. Uwagę internautów najbardziej przykuły jednak czerwone choinki, które Pierwsza Dama rozstawiła wzdłuż jednego z korytarzy. Ten wystrój rozbawił Amerykanów do łez. Choinki otrzymały miano krwawych i według komentujących na Twitterze użytkowników, teraz straszą w Białym Domu.

 

Internauci śmieją się z krwawych choinek

Na Twitterze nie brakuje licznych komentarzy odnośnie świątecznego nastroju, jaki przy udziale Melanii opanował Biały Dom. 

To nie są świąteczne dekoracje, to niebezpieczeństwo.
Świąteczne ozdoby z Białego Domu sprawiają, że budynek wygląda jakby krwawił.
Świąteczne morderstwo, świąteczne morderstwo...
America Horror Story - Biały Dom - piszą internauci. 

Rzeczywiście, te choinki wyglądają dość "groźnie". Dodajmy, że świąteczny wystrój Białego Domu w grudniu podziwiać będzie ponad 30 tysięcy zwiedzających. Z pewnością będą zaskoczeni. A jak Wam podobają się krwawe choinki Melanii? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.