Joanna Przetakiewicz pochwaliła się filmikiem ze ślubu. Synowie prowadzą ją do ołtarza. Internauci są wzruszeni

Emocje po ślubie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa nie opadają. Świeżo upieczona panna młoda pokazała na Instagramie nagranie, na którym widzimy, jak synowie prowadzą ją do ołtarza. W tle piosenka o miłości Elvisa Presley'a.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już małżeństwem. Ślub cywilny pary odbył się ponad tydzień temu w mieszkaniu celebrytki w tajemnicy przed mediami. W zeszłą sobotę para zdecydowała powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w Grecji, co równie chętnie sama zainteresowana zrelacjonowała na swoim Instagramie. opublikowała kilka zdjęć ze ślubu, a także pochwaliła się pierwszymi prezentami. Teraz przyszedł czas na filmik sprzed ołtarza. Internauci nie kryją wzruszenia. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na niepublikowanym zdjęciu z wesela. Towarzyszą im synowie. Przystojni! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz pokazała film ze ślubu 

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie relacjonuje niemalże każdy aspekt swojego życia. Nic więc dziwnego, że ostatnimi czasy u niej na profilu dominują zdjęcia z greckiego wesela. Jakby tego było mało, teraz świeżo upieczona panna młoda udostępniła filmik, na którym możemy zobaczyć, jak jej synowie prowadzą ją do ołtarza. Nie obyło się również bez poruszającego wpisu. 

Zobacz: Modne sukienki na wesele!

Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam. Mamy razem z Rinke mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać...- czytamy pod postem.
Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie ze swojego ślubu z Rinke

Nagranie przypadło do gustu internautom, którzy w komentarzach zostawili wiele komplementów. Co poniektórzy z nich nie kryli swojego wzruszenia.

Piękne! Cudowny gest, że chłopcy Cię odprowadzali do ołtarza! Oddali w ręce Męża.
Strasznie się wzruszyłam. Jakie to piękne, gdy synowie prowadzą mamę do ślubu.
Wzruszający moment- piszą.

Wam też tak spodobał się filmik ze ślubu Joanny i Rinke?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz uwieczniła na zdjęciu obrączkę. Jest DUŻA. A hotel na miesiąc miodowy? Znamy cenę za noc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.