Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli sekretny ślub. Zdradził to jeden z gości. Wyciekło zdjęcie z uroczystości

Joanna Przetakiewicz zapowiadała, że sakramentalne "tak" powie dopiero na początku października. Okazuje się, że uroczystość już się odbyła.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zaczęli spotykać się ponad trzy lata temu. Szybko stali się jedną z najbardziej medialnych par w rodzimym show-biznesie. Dyrektor kreatywna marki LaMania i znany producent telewizyjny chętnie relacjonują swoje sielskie życie na Instagramie. Na pierwszy rzut oka widać, że nie widzą świata poza sobą, toteż informacja o planowanym ślubie nie była dla nikogo wielkim zaskoczeniem. Joanna Przetakiewicz zapewniała, że wraz z Rinke mają zamiar się pobrać na początku października w Grecji. Jak się okazuje, już zdążyli stanąć na ślubnym kobiercu. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Informacje o planowanym ślubie Joanny i Rinke przedostały się do mediów całkiem niedawno, bo niecałe dwa tygodnie temu. Sama zainteresowana potwierdziła te informacje i zdradziła, że pobiorą się wśród najbliższych w Grecji. Uroczystość miała odbyć się na początku października. Niemałym zaskoczeniem okazało się więc zdjęcie, które wyciekło do sieci: widać na nim Joannę i Rinke stojących w ślubnych kreacjach przed urzędniczką stanu cywilnego.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens instagram

Sami zainteresowani prawdopodobnie chcieli ukryć uroczystość przed światem, bowiem w ich mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Sekret zdradził jeden z zaproszonych gości, który oznaczył parę na Instastories. Spoglądając na fotografię, domniemamy, że ta została wykonana w ich domu. Czyżby ślub cywilny w Polsce był jedynie rozgrzewką przed hucznym weselem w Grecji? W każdym razie nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nowożeńcom szczęścia na nowej drodze życia!