Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes biorą ślub! Zdradziła, kiedy i gdzie odbędzie się wesele [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak". Para ma zamiar pobrać się w Grecji.

Joanna Przetakiewicz bardzo chętnie relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Założycielka domu mody La Mania od ponad dwóch lat spotyka się z producentem telewizyjnym, Rinke Rooyensem, co równie często możemy obserwować na jej profilu. Jak się okazuje, pomiędzy tą dwójką sprawy mają się już bardzo poważnie, ponieważ na horyzoncie pojawiły się ślubne plany. Celebrytka w rozmowie z Plotkiem zdradziła gdzie i kiedy zamierzają się pobrać. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz chwali się swoim londyńskim domem. Fani patrzą jednak na jej psa i diagnozują: Wygląda to niepokojąco

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

O planowanym ślubie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa niedawno poinformował serwis Pudelek. Teraz sama zainteresowana w rozmowie z Plotkiem potwierdziła te doniesienia. Celebrytka zdradziła, że ceremonia odbędzie się na początku października w Grecji. Ze względu na panującą na świecie sytuację, uroczystość będzie znacznie skromniejsza niż planowano.

Organizujemy z Rinke ślub, który odbędzie się w październiku. W związku z ograniczeniami dotyczącymi COVID będzie to bardzo kameralna uroczystość. Do Grecji przylecą tylko najbliżsi - zdradza Joanna.

Mówiło się również, że gościem specjalnym na weselu ma być Edward Miszczak. Co więcej, co poniektóre portale informowały, że Joanna wybrała taką datę, aby pasowała właśnie dyrektorowi programowemu TVN. Ponoć chciała w ten sposób załatwić sobie program w stacji, jednak te rewelacje nie mają nic wspólnego z prawdą, o czym poinformowała nas sama zainteresowana. 

Cóż, pozostaje nam jedynie czekać na obszerną fotorelację ze ślubu. Wierzymy, że Joanna nie zawiedzie.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz zastała kuchnię obsypaną płatkami róż. Pozostała część włości też zaskakuje. Zobaczcie taras z basenem

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pokazali zabawy ze swoimi psami, przy okazji chwaląc się tarasem, basenem i podjazdem