Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po greckim weselu! Dominował błękit i biel. Kreacja gwiazdy nietypowa

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są małżeństwem. Para najpierw sformalizowała związek w warszawskim apartamencie celebrytki, a w minioną sobotę zorganizowała przyjęcie na jednej z greckich wysp. Ale pięknie!

Joanna Przetakiewicz wyszła za mąż! Gwiazda sformalizowała związek z Rinke Rooyense, z którym jest od dwóch lat. Para starała się ukryć wszystko w tajemnicy, jednak nie udało się. Informacje o planowanej ceremonii obiegły media już miesiąc temu, a teraz możemy podziwiać piękne wspomnienia z uroczystości. Ależ pięknie się prezentowali!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz prawi o ślubie: Będzie 38 osób

Greckie wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

W niedzielę na Instagramie gwiazdy pojawił się nowy post. Joanna wrzuciła trzy zdjęcia z pięknej greckiej ceremonii swoich zaślubin. 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy obsypana tysiącem róż i setkami baloników. (...) Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, że jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów. Dziękuję za to, że uwielbiają Cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo Cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... - napisała wyraźnie wzruszona Joanna.

Przetakiewicz postawiła na suknię nieco inną niż ta, w której składała ukochanemu słowa przysięgi we wtorek w Warszawie. Tym razem zdecydowała się na koronkową kreację z piórami przy rękawach. Na materiale naszyte były żółto-różowe kwiatuszki. Rinke z kolei postawił na biały garnitur i błękitną koszulę.

 

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń.

Piękna suknia! Gratulacje!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Jest Pani dla mnie wielką inspiracją.
Dojrzała miłość, piękna i pełna. Gratulujemy i życzymy nieustannego zachwytu sobą i życiem!

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji i życzeń! Czekamy na więcej zdjęć!

Więcej o: