Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na niepublikowanym zdjęciu z wesela. Towarzyszą im synowie. Przystojni! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz jest szczęśliwa, że w dniu ślubu z Rinke Rooyensem towarzyszyły jej wszystkie bliskie osoby. "Jesteśmy typową patchworkową rodziną" - mówi w rozmowie z Plotkiem, a na niepublikowanej nigdzie fotografii z mężem i synami emanuje radością.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie "tak". Ślub cywilny para wzięła w Polsce, a przyjęcie weselne dla najbliższej rodziny i przyjaciół zostało zorganizowane w Grecji. Szczęśliwa panna młoda wrzuciła na Instagram zdjęcia ze ślubu, które opatrzyła romantycznym wyznaniem dla męża:

Jesteś moim mężczyzną, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia - pisała.

Joanna Przetakiewicz na niepublikowanym zdjęciu z rodziną

Założycielka La Manii zrezygnowała z wesela na kilkaset osób i zaprosiła tylko najbliższych, m.in. swoją mamę, ojca Rinkego i oczywiście synów: Alexandra, Kubę, Filipa oraz Rocha (syna Rinkego ze związku z Kayah). W rozmowie z Plotkiem Joanna Przetakiewicz wyznała, jak wiele znaczył dla niej ten dzień spędzony w gronie rodziny i przyjaciół.

Bardzo nam zależało, żeby nasi rodzice byli z nami. W pełni sił. Moja mama i tata Rinke. Nasze dzieci, Kayah z partnerem oraz najbliżsi przyjaciele, którzy są naszą dodatkową rodziną od wielu lat. Chcieliśmy, żeby ten czas trwał jak najdłużej, dlatego wyjechaliśmy razem na kilka dni. Jesteśmy typową patchworkową rodziną. Kochamy się. Lubimy. Szanujemy i wspieramy.

Od lewej: Filip i Kuba Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, Alex Przetakiewicz, Roch RooyensOd lewej: Filip i Kuba Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, Alex Przetakiewicz, Roch Rooyens Plotek Exclusive

Uroczystość była niezwykle elegancka, a dekoracje utrzymane w kolorach błękitu i bieli. Panna młoda postawiła na białą, zwiewną sukienkę z naszytymi drobnymi kwiatkami. 

Pierwsze plotki o tym, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są razem pojawiły się w maju 2018 roku. Para oficjalnie potwierdziła związek kilka miesięcy później, pozując do zdjęć na Balu Fundacji TVN. W pierwszym wspólnym wywiadzie mówili, że znają się od dłuższego czasu i wspominali, jak się poznali:

Rinke napisał do mnie pierwszy raz cztery lata temu, po Balu Dziennikarzy, na którym szalałam na parkiecie. Napisał do mnie: "Co za energia!", coś w tym stylu. To było coś pozytywnego

Nam z kolei Joanna Przetakiewicz opowiadała, że Rinke jest niezwykle czuły i opisała najromantyczniejszą rzecz, którą dla niej zrobił. Jaką? Dowiecie się z materiału wideo: 

Zobacz wideo Najromantyczniejsza rzecz, jaką Rinke zrobił dla Joanny
Więcej o: