Joanna Przetakiewicz uwieczniła na zdjęciu obrączkę. Jest DUŻA. A hotel na miesiąc miodowy? Znamy cenę za noc

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spędzają obecnie miesiąc miodowy w luksusowym hotelu w Grecji. Celebrytka pokazała fanom zdjęcie męża, który z dumą prezentuje swoją obrączkę. Jest ogromna.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w tajemnicy. Para sformalizowała swój związek w urzędzie stanu cywilnego w Warszawie, a huczne wesele urządziła w Grecji. Na Instagramowym profilu świeżo upieczonej żony pojawiły się zdjęcia z ceremonii, a jej ukochany pokazał fotografię z małżeńskiego łoża, wykonaną po nocy poślubnej.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz w małżeńskim łożu po nocy poślubnej. Rinke pokazał zdjęcie z sypialni

Rinke Rooyens pozuje z obrączką. Razem z Joanna Przetakiewicz wypoczywa w luksusowym hotelu

Poślubna atmosfera ciągle nie opada. Szczęśliwa Joanna Przetakiewicz wciąż pokazuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z ceremonii, a także udostępnia na Instastories gratulacje od fanów i przyjaciół. 52-latka nie zapomniała pochwalić się także zdjęciami z miesiąca miodowego, który młoda para spędza w Kranidii w Grecji. Na jednej z fotografii widać Rooyensa, który niczym grecki bóg wyłania się z basenowej wody i prezentuje światu swoją złotą obrączkę. Trzeba przyznać, że biżuteria jest naprawdę pokaźnych rozmiarów.

Rinke RooyensRinke Rooyens Instagram/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spędzają miesiąc miodowy w ekskluzywnym hotelu Amanzoe w Grecji. Pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest na wzgórzu, wśród gajów oliwnych. Z luksusowego kompleksu roztacza się przepiękny widok na Peloponez oraz morze. Za bajecznie urządzone wnętrza, styl nawiązujący do antycznych budowli, azjatyckie spa i prywatny pawilon basenowy trzeba sporo zapłacić. Ceny wahają się w granicach od 4500 do 9000 złotych za noc. W luksusie wypoczywali także zaproszeni na wesele goście.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rozpakowują pierwsze ślubne prezenty. Kayah przygotowała dla nich coś specjalnego

Zobaczcie w naszej galerii fotografie luksusowego hotelu. Wygląda jak grecki Akropol na miarę XXI wieku?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz przygotowuje się do ślubu
Więcej o: