Joanna Przetakiewicz w małżeńskim łożu po nocy poślubnej. Rinke pokazał zdjęcie z sypialni

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie. Na instagramowym profilu producenta pojawiło się zdjęcie z sypialni.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens właśnie się pobrali. Przebieg ceremonii para starała się utrzymać w tajemnicy, jednak projektantka obiecała, że podzieli się z fanami swoją radością, gdy będzie już po wszystkim. Informacja o planowanym ślubie obiegła media niemal miesiąc temu.

Zobacz wideo

Przed tygodniem para wzięła ślub cywilny w Warszawie, a w zeszłą sobotę urządziła huczne wesele w Grecji. Teraz możemy oglądać nie tylko zdjęcia z uroczystości zaślubin, ale też fotografie zrobione po nocy poślubnej.

Joanna Przetakiewicz o poranku po ślubie

Niedawno pisaliśmy o udostępnionej przez Joannę fotce ze ślubu, na której podziwialiśmy pannę młodą w koronkowej kreacji z piórami przy rękawach oraz pana młodego w białym garniturze i błękitnej koszuli.

Tym razem na istagramowym profilu świeżo upieczonego męża pojawiła się relacja prosto z sypialni. W kadrze nie zabrakło panny młodej, która siedziała w łóżku.

Dzień dobry, moja Wonder Woman. Kocham cię" - napisał przy ujęciu Rinke.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Rinke Rooyens - instagram

Przypomnijmy, że para jest ze sobą od dwóch lat i świetnie się dogaduje. Oboje mają na swoim koncie doświadczenia związane z małżeństwem oraz rozwody.

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała 20 lat, a z tego małżeństwa doczekała się trzech synów. Rooyens z kolei przez długi czas był mężem Kayah, z którą ma nastoletniego syna. Mimo wspólnej przeszłości piosenkarka i scenarzysta cieszą się dobrymi relacjami, co nie jest często spotykane w show-biznesie. Joanna i Rinke zdecydowali się nawet zaprosić Kayah na swoje greckie wesele! Zobacz, co im podarowała.

Więcej o: