Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rozpakowują pierwsze ślubne prezenty. Kayah przygotowała dla nich coś specjalnego

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciem prezentu ślubnego, jaki wraz z Rinke otrzymali od Kayah. Musimy przyznać, że jesteśmy zaskoczeni pomysłem piosenkarki.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes są już małżeństwem. Pierwsze plotki o planowanej uroczystości pojawiły się w mediach stosunkowo niedawno, bo niecałe trzy tygodnie temu. Realizacja pomysłu przebiegła błyskawicznie. Tydzień temu para wzięła ślub cywilny w Warszawie, a w zeszłą sobotę urządziła huczne wesele w Grecji. Joanna zdążyła pochwalić się zdjęciami z uroczystości. Na zamieszczonych przez nią fotkach widzimy, że podczas ceremonii dominował błękit i biel, a sama zainteresowana postawiła na koronkową kreację z piórami przy rękawach. Teraz Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami pierwszych ślubnych prezentów. Ten od Kayah zrobił na nas niemałe wrażenie. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz to teściowa do rany przyłóż! "Pożyczyłam dziewczynie syna sukienkę na swój ślub" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Przetakiewicz pokazała prezent ślubny od Kayah 

Nie jest tajemnicą, że Rinke Rooyens przez wiele lat był mężem Kayah. Para po 12 latach małżeństwa rozwiodła się w 2010 roku. Mimo wspólnej przeszłości obydwoje wciąż mają bardzo dobre relacje, co w show-biznesie nie zdarza się zbyt często. Piosenkarka poznała nową wybrankę swojego byłego małżonka. Panie bardzo się polubiły, toteż Joanna i Rinke zdecydowali się zaprosić piosenkarkę na swoje greckie wesele. Świeżo upieczona panna młoda pochwaliła się zdjęciem prezentu, jaki otrzymali od byłej żony Rinke. Na zdjęciu widzimy dwie lalki, które są podobizną państwa młodych. Estetyka może budzić sporo wątpliwości, jednak trzeba przyznać, że to prezent jedyny w swoim rodzaju. Zobaczcie zresztą sami. 

Joanna Przetakiewicz prezentJoanna Przetakiewicz prezent instagram.com@joannaprzetakiewicz

Można domniemać, że to laleczki voodoo. Czyżby Kayah miała jakiś niecny plan na nowożeńców? 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz chwali się swoim londyńskim domem. Fani patrzą jednak na jej psa i diagnozują: Wygląda to niepokojąco

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz przygotowuje się do ślubu
Więcej o: