Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie z córką. Tosia podarowała jej piękny bukiet z liści i porównała ją do... kucyka

Paulina Krupińska pochwaliła się nowym zdjęciem z córką Tosią. Wyszła z nią na spacer, a wspólnie spędzonymi chwilami postanowiła podzielić się na Instagramie.

Paulina Krupińska jest mamą dwójki dzieci - pięcioletnią córkę Antoninę oraz trzyletniego synka Jędrzeja. Była Miss Polonia chroni prywatność swoich pociech i nigdy nie pokazuje ich twarzy. Nie znaczy to, że na jej profilu na Instagramie nie możemy podziwiać zdjęć z dziećmi, wręcz przeciwnie. Tym razem Paulina Krupińska pokazała uroczą fotografię z córką Tosią.

Zobacz: Paulina Krupińska na całuśnym zdjęciu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Na dłoni widać piękną obrączkę. Komentuje była artysty

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska pokazała gorące zdjęcie męża. Sebastian Karpiel-Bułecka nigdy nie był w lepszej formie!

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Paulina Krupińska poszła na spacer z córką

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" postanowiła podzielić się z fanami wspólnie spędzonymi z córką chwilami. Na Instagram wrzuciła zdjęcie z Tosią i opisała, jak wyglądał ich spacer.

Uwielbiamy spacerować z Tosią i dużo rozmawiać, podczas tego spaceru moja Tosia zrobiła dla mnie piękny bukiet z liści i wręczając mi go powiedziała, że jestem najlepszą mamą na świecie - napisała Paulina Krupińska.
 

Piotr KuldanekPopularny bloger zmarł na koronawirusa. Opisywał przebieg choroby

Przy okazji gwiazda ujawniła, że córka porównała ją do ulubionej bajkowej bohaterki. Okazuje się, że Paulina Krupińska przypomina... księżniczkę Celestią z bajki "My little Pony".

Tosia powiedziała, że gdybym była bohaterką z jej ulubionej bajki Pony Life, to zapewne Księżniczką Celestią, która rządzi królestwem, jest niezwykle miła dla wszystkich poddanych i troszczy się o wszystkie kucyki. Tak że tak, Celestia Was pozdrawia - dodała Paulina Krupińska.

Trzeba przyznać, że Paulina Krupińska ma sielankową sobotę. 

Polecamy też: Paulina Krupińska mieszka w nowoczesnych wnętrzach. Mają inny klimat niż jej góralski dom. Naszą uwagę zwróciły rolety