Paulina Krupińska mieszka w nowoczesnych wnętrzach. Mają inny klimat niż jej góralski dom. Naszą uwagę zwróciły rolety

Paulina Krupińska pokazała na Instagramie, jak bawi się z dziećmi. Przy okazji pochwaliła się też luksusowym wnętrzem swojego warszawskiego mieszkania.

Paulina Krupińska cieszy się dobrą passą w karierze zawodowej. Od lutego 2020 roku razem z Damianem Michałowskim prowadzi program "Dzień dobry TVN". Miss Polonia 2012 dwa lata temu poślubiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para sformalizowała swój związek dopiero po czterech latach bycia razem, a owocami ich miłości są dwoje dzieci: córka Antonina i syn Jędrzej.

Zobacz też: Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z córką. U niego takie zdjęcia to rzadkość. "Najpiękniejsza relacja ojca i córki"

Krupińska chętnie pokazuje fotografie swoich pociech na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych kadrów z wakacji, czy zdjęć dokumentujących odpoczynek w rodzinnych stronach męża. Prowadząca śniadaniówkę niedawno także opublikowała post, w którym zachowawczo skomentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Fani Krupińskiej mieli mieszane uczucia.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska zapewnia, że jest z każdą kobietą, niezależnie od jej poglądów

Paulina Krupińska pokazała wnętrze domu. Salon jest przestronny i nowoczesny

W najnowszym poście Paulina Krupińska pokazała fanom, jak spędza czas z dziećmi i przy okazji zareklamowała bajki Disneya. 33-latce nie brakuje kreatywnych pomysłów, a zabawę stara się łączyć z nauką.

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Na instagramowych zdjęciach Paulina uwieczniła wnętrza swojego domu. Widzimy wielki salon z wielkoformatowym oknem i roletą rzymską. W jasnym pokoju znajdują się półki z książkami, bibelotami i telewizorem oraz stolik z kwiatkiem i lampą oraz szara sofa. Ogromna przestrzeń jest idealna do dziecięcych zabaw.

 

W innym pomieszczeniu widzimy jednie stół i ściany wykończone betonem architektoniczny,. Dom jest nowoczesny, a zastosowane w nim rozwiązania z pewnością funkcjonalne.

Paulina Krupińska pokazała wnętrza domuPaulina Krupińska pokazała wnętrza domu Instagram/pkrupinska

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Krupińska chwaliła się na Instagramie swoim góralskim domem. Drewniane wnętrze okazało się miejscem sprzyjającym relaksowi.

Paulina KrupińskaKrupińska marzy o spokoju, pozując do zdjęcia w domu. "Ale klimat"

Wygląda na to, że prezenterka na co dzień preferuje nowoczesne wnętrza, a góralska chata sprawdza się w momencie, gdy Paulina chce nieco odpocząć od zgiełku miasta.

Zobaczcie, jak żona Sebastiana Karpiela-Bułecki urządziła swoje gniazdo. Wygląda stylowo?