Blanka Lipińska gotowa na święta. "Odpaliłam moją creepy choinkę". Takiego drzewka jeszcze nie widzieliście

Blanka Lipińska udostępniła na InstaStories zdjęcie swojej choinki. Dobrze, że napisała, że to świąteczne drzewko, ponieważ to wcale nie jest takie oczywiste.

Okres świąteczny to czas, który kochają wszystkie gwiazdy. To idealny moment, by pochwalić się pięknie przystrojonym mieszkaniem, bujnym drzewkiem, pomysłami na prezenty i kreacjami, które świetnie sprawdzą się przy wigilijnym stole. Wnętrze swojego domu pokazała już między innymi Jennifer Lopez, która podczas tegorocznych świąt stawia na biel i ogrom światełek. 

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez już przystroiła dom na święta. Efekt? Wow! Króluje biel i migające lampki

Swoimi świątecznymi dekoracjami jako jedna z pierwszych gwiazd pochwaliła się także Weronika Rosati. W jej domu czuć było świąteczny klimat już w połowie listopada. Aktorka pokazała malutką choinkę, wieńce i świeczki. Było skromnie, ale stylowo. 

CZYTAJ TEŻ: Weronika Rosati już jest gotowa na święta. Ubrała choinkę i pokazała dekoracje

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona

Blanka Lipińska pokazała swoją choinkę

Blanka Lipińska jest szalenie aktywną użytkowniczką Instagrama. Media społecznościowe wykorzystuje głównie do kontaktu z fanami i relacjonowania wybranych części swojego życia. Zgodnie z obowiązującym trendem świątecznym na Instagramie, autorka powieści erotycznych pokazała, jak wygląda jej drzewko choinkowe. Musimy przyznać, że wybór padł na nietypową "ozdobę".

Odpaliłam moją creepy choinkę, czyli święta coraz bliżej - napisała Lipińska na Instastories.

Choinka jest nietypowa. Choć oryginalne pomysły Lipińskiej przestały szokować, tym razem jesteśmy zaskoczeni. Drzewko świąteczne Blanki jest co najmniej... przerażające! Niebieskie światełko owinięte jest "gałązkami", które przypominają drzewa z horrorów. Niewiele osób na pierwszy rzut oka odgadłoby, że "ozdoba" stojąca na blacie jest choinką. 

Aby jednak wzmocnić świąteczny klimat, Blanka tuż obok "creepy choinki" ustawiła świece i srebrne gwiazdki.

Zobaczcie choinkę Blanki. Chcielibyście taką w domu?

<<Reklama>> Książki autorki dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

choinka Blanki Lipińskiejchoinka Blanki Lipińskiej instagram.com/blanka_lipinska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.