Jennifer Lopez już przystroiła dom na święta. Efekt? Wow! Króluje biel i migające lampki

Grudzień to czas świątecznych dekoracji. Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi kompozycjami, ogromnymi drzewkami choinkowymi i setkami świecących lampek. Do ich grona dołączyła Jennifer Lopez, która zaprezentowała swój salon w świątecznej odsłonie.

Kiedy następuje moment zerwania ostatniej listopadowej kartki w kalendarzu, zaczyna się świąteczne szaleństwo. Kupowanie ozdób, pakowanie prezentów, wybieranie drzewka choinkowego. Gwiazdy cieszą się na ten moment w roku. To dla nich świetna okazja, aby pochwalić się domem, dobrym smakiem, luksusem i hojnością. 

Niedawno Weronika Rosati chwaliła się na swoim profilu na Instagramie świątecznie przystrojonym mieszkaniem. We wnętrzu królowały ozdobne łańcuchy, zapachowe świece oraz świąteczne wieńce.

CZYTAJ TEŻ: Weronika Rosati już jest gotowa na święta. Ubrała choinkę i pokazała dekoracje

Inną polską gwiazdą, która słynie z zamiłowania do świątecznych dekoracji, jest Małgosia Rozenek. Choć w tym roku jeszcze nie pojawiło się zdjęcie świątecznego drzewka, ubiegłoroczne wciąż pozostaje w naszej pamięci: czerwone poduszki, świeczniki, stroiki i wielka świecąca choinka. Było z przepychem i na bogato. I dobrze.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: Podążam drogą Jennifer Lopez. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie w książce

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek przystroiła dom na święta. Jest na bogato i z przepychem. Fani zachwyceni: Jak zwykle pięknie

Jennifer Lopez przystroiła dom na święta. Wnętrze robi wrażenie

Do grona miłośników ozdób dołączyła właśnie Jennifer Lopez. Gwiazda pokazała, jak przystroiła salon na tegoroczne święta. We wnętrzu króluje biel i światełka. Drzewka choinkowe zostały spryskane sztucznym śniegiem, pod którym skryła się zieleń igieł. Tuż nad kominkiem widać świąteczny stroik, a obok białe, świecące drzewka. 

Jennifer Lopez dobrała stylizację do wystroju pokoju. Pokazała się fanom w białych, szerokich spodniach i koszuli ze zdobionym dekoltem. Całość zwieńczyła przezroczystymi butami na wysokiej szpilce.

Zobaczcie zdjęcie. Ładnie?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.