Weronika Rosati już jest gotowa na święta. Ubrała choinkę i pokazała dekoracje

Choć jest dopiero połowa listopada, Weronika Rosati uznała, że to dobry moment, by wpuścić trochę świątecznego klimatu do mieszkania.

Weronika Rosati od ponad trzech lat jest szczęśliwą i spełnioną mamą. Aktorka, choć dzieli swoje życie pomiędzy Warszawę a Los Angeles, jest dla swojej córki nie tylko opiekunką, ale i przyjaciółką. Weronika wszędzie zabiera małą Elizabeth ze sobą. Ostatnio relacjonowała ich wspólną zabawę na farmie dyniowej.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati zabrała córkę na farmę dyniową. Ela jeździła na kucyku i karmiła kozy. Ale wyrosła!

Od niedawna zapracowana mama ma dla siebie więcej czasu. Wszystko dlatego, że jej córka poszła do przedszkola. Rosati wyznaje, że od kiedy Eli zaczęła chodzić na zajęcia, ona udaje się na tak zwany "hike" po wzgórzach w ramach codziennej dawki ruchu.

CZYTAJ TEŻ: Weronika Rosati w krótkich szortach na "hikingu". "Oczywiście nigdzie się nie ruszam bez mojej matchy frappuccino". Fani wychwalają nogi

Weronika Rosati ubrała już choinkę. Aktorka jest gotowa na święta

Weronika Rosati kiedy nie jest akurat na planie filmowym i nie opiekuje się córką, poświęca czas na prowadzenie mediów społecznościowych. Opowiada fanom różne anegdotki ze swojego życia, reklamuje produkty i publikuje zdjęcia. We wtorek aktorka pochwaliła się przygotowaniami do Q&A (questions and answers, z ang. pytania i odpowiedzi). W tle widać ubraną już choinkę niewielkich rozmiarów, ozdobne łańcuchy, świece oraz wieńce. Z filmików wprost unosi się zapach świąt.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to... że jest dopiero połowa listopada. Myślicie, że choinka Weroniki wytrzyma do Wigilii? 

Świąteczna Weronika RosatiŚwiąteczna Weronika Rosati instagram.com/weronikarosati/

Świąteczna Weronika RosatiŚwiąteczna Weronika Rosati instagram.com/weronikarosati/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.