Weronika Rosati w krótkich szortach na "hikingu". "Oczywiście nigdzie się nie ruszam bez mojej matchy frappuccino". Fani wychwalają nogi

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem ze spaceru, na którym prezentuje swoją figurę w kusych szortach. Aktorka napisała też kilka słów na temat swojego czasu wolnego, którego ma nieco więcej, odkąd jej córka poszła do przedszkola.

Weronika Rosati od ponad trzech lat spełnia się w roli mamy. Aktorka dzieli swoje życie pomiędzy Warszawę a Los Angeles. Oczywiście wszędzie towarzyszy jej mała Elizabeth. Obecnie spędzają czas za wielką wodą, gdzie córka aktorki zaczęła uczęszczać już do przedszkola. Dzięki temu młoda mama ma nieco więcej czasu dla siebie, czym pochwaliła się w najnowszym poście na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Weroniki Rosati poszła do przedszkola. Aktorka wszystko zrelacjonowała w sieci. "Mamo, mamo, boję się!"

Weronika Rosati rozmyśla nad wolnym czasem

Weronika Rosati bacznie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Większość jej uwagi skupia się oczywiście na córce, która również często pojawia się w publikowanych przez aktorkę postach, jednak zawsze z zasłoniętą twarzą. Teraz gdy mała Elizabeth zaczęła chodzić na swoje pierwsze zajęcia, aktorka ma więcej czasu dla siebie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie ze spaceru, na którym prezentuje swoją smukłą figurę w krótkich, sportowych szortach. Przy okazji zdradziła, jak spędza czas, gdy córka jest w przedszkolu. 

(...) Odkąd Eli zaczęła chodzić na zajęcia, mam trochę czasu dla siebie i zaczęłam codziennie rano chodzić na tzw. "hike" po wzgórzach. Wysiłek jest cholerny i ledwo dyszę, ale uczucie, kiedy już zejdę z góry,  jest wspaniałe i jestem gotowa do pracy na cały dzień. Powietrze tu jest ponad poziomem spalin i wszędzie przyroda, więc czuję, jak mój organizm się dotlenia. Teraz mogę siąść do czytania scenariuszy, pisania maili i spotkań. Aha, oczywiście nigdzie się nie ruszam bez mojej matchy frappuccino ze Starbucksa- czytamy pod postem aktorki.
 

Pod postem pojawiło się też sporo miłych komentarzy od internautów, którzy komplementują aktorkę. 

Co za nogi!
Piękna dziewczyna. 
Nogi do nieba- zachwalają. 

Na was też Weronika zrobiła takie wrażenie? 

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati o bezstresowym wychowaniu córki. Elizabeth jest bardzo śmiała. "Reaguje na przystojnych facetów"

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach