Weronika Rosati o bezstresowym wychowaniu córki. Elizabeth jest bardzo śmiała. "Reaguje na przystojnych facetów"

Weronika Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała o opiece nad córką w pojedynkę. Jak zapewnia, mała Elizabeth jest wychowywana bezstresowo.

Weronika Rosati trzy lata temu po raz pierwszy została mamą. Dokładnie na początku grudnia 2017 roku na świecie pojawiła się Elizabeth, która jest owocem miłości aktorki i znanego ortopedy Roberta Śmigielskiego. Niestety związek Weroniki Rosati i lekarza zakończył się z hukiem niedługo po narodzinach pociechy. Aktorka w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" zdradziła, że była ofiarą przemocy domowej.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati odeszła od partnera, bo się nad nią znęcał. "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córkę na rękach"

Teraz para spotyka się regularnie, ale w sądzie. Aktorka sama wychowuje córkę, co często relacjonuje w mediach społecznościowych. Mimo że sama zainteresowana nie pokazuje twarzy dziewczynki, to bardzo chętnie o niej opowiada. Tak było i tym razem, gdy udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Gala".

ZOBACZ TEŻ: Robert Śmigielski chce częściej widywać się z córką. Głos w sprawie zabrała Weronika Rosati. Była stanowcza

Weronika Rosati wychowuje córkę bezstresowo 

Weronika Rosati w rozmowie z dwutygodnikiem przyznała, że mała Elizabeth bardzo zwraca uwagę na to, jak wygląda. Jak przyznaje młoda mama, jej pociecha nie może oderwać wzroku od przystojnych mężczyzn.

Ona jest bardzo kobieca, jest też elegantką. Potrafi się awanturować, że w śpioszkach wynoszę ją z domu, a jak ma na sobie sukienkę, to jest przeszczęśliwa. Czapkę zdziera z siebie z impetem, ale kapelusz jest ok. (...) Czasem aż mi głupio, bo bardzo reaguje na przystojnych facetów, a jak facet jest w garniturze, to już wzroku od niego oderwać nie może i trzepocze rzęsami - mówi rozbawiona aktorka.

W życiu Weroniki Rosati nie brakuje stresu. Wynika to nie tylko ze względu na jej życie publiczne, ale również zawirowania w życiu prywatnym. Może właśnie dlatego aktorka zdecydowała się wychowywać córkę bezstresowo.

Przede wszystkim wychowuję Elę bezstresowo. Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę, ale ja myślę, że w życiu czeka ją jeszcze wiele trudnych momentów. Chcę, by miała cudowne dzieciństwo, pełne miłości i beztroski. Chcę jej dać poczucie, że jest kochana - dodaje aktorka.

Rosati dzieli życie pomiędzy Warszawą a Los Angeles. Oczywiście w każdej podróży towarzyszy jej córka. Nawet na planach filmowych. 

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati pokazuje swój ekspresowy makijaż. Szykuje się, aby siedzieć na kanapie i oglądać seriale

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach