Katarzyna Zielińska jest już gotowa na święta. Bajecznie przystroiła swój dom. "Stacja Świętego Mikołaja"

Katarzyna Zielińska z końcem listopada poczuła magię świąt. Pochwaliła się swoim fanom, jak przystroiła wejście do domu. Jest magicznie!

Katarzyna Zielińska już nie raz udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu, jeśli chodzi o dekorowanie wnętrz. Internauci byli zachwyceni tym, jak przystroiła taras na jesień, jej egzotyczną łazienką, a także bajkowym pokojem jej syna. Wszystko wskazuje na to, że aktorka zdążyła już poczuć magię świąt. W weekend wybrała się na zakupy w poszukiwaniu zimowych ozdób, a następnie pochwaliła się efektem końcowym swojej pracy. Ale magicznie!

Zobacz wideo Co aktorki sądzi o Julii Wieniawie?

Katarzyna Zielińska jest już gotowa na święta. Bajecznie przystroiła swój dom

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ganek jej domu. Katarzyna zadbała nawet o najmniejsze szczegóły. Na każdym stopniu schodów znajdują się małych rozmiarów choinki. Pojawiła się też specjalna stacja dla Świętego Mikołaja. Katarzyna umieściła w niej duże drzewko, czerwony dzwon, lampion, a także skrzynkę na listy z adresem bieguna północnego.

Eurowizja Junior 2020. Alicja Tracz śpiewa I'll Be StandingEurowizja junior 2020 już dziś. O której występ Ali Tracz? Jak głosować online?

Stacja świętego Mikołaja już prawie gotowa. Niech nasz gość spocznie na chwilę i posili się szklanką ciepłego mleka, a my w tym czasie napiszemy listy. Też się szykujecie? Wiem, co będzie w moim liście - czytamy w opisie posta.
 

Eurowizja Junior. Viki Gabor i Roksana WęgielKto debiutował na Eurowizji Junior a dziś robi karierę?

Internauci bardzo docenili pracę Zielińskiej. Nie kryli podziwu dla oryginalnych ozdób i licznie komplementowali oryginalny pomysł aktorki.

Zawyżasz poziom!
Wow, wasze dekoracje są zawsze obłędne.
Omg, magicznie.
To jest wspaniałe - zachwycali się w komentarzach.

Zgadzamy się z opiniami fanów Kasi. Stacja Świętego Mikołaja wygląda po prostu magicznie. Teraz tylko czekać na śnieg, no i samego Mikołaja.