Nieumalowana Katarzyna Zielińska odpoczywa na tarasie. Już go ozdobiła na jesień. Internauci: Raj na ziemi

Katarzyna Zielińska rozkoszowała się sobotnim porankiem na ukochanym tarasie. Wcale się jej nie dziwimy - w takim otoczeniu każdy chciałby odpoczywać!

Katarzyna Zielińska w ciągu ostatnich kilku miesięcy stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka nie tylko regularnie publikuje nowe posty, ale także zdradza coraz więcej ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu pokazała internautom młodszą siostrę, która ma własną kawiarnię w Warszawie. Innym razem pochwaliła się zdjęciem z egzotycznej łazienki. 41-latka tym razem zaprezentowała się na Instagramie w naturalnej wersji, a przy okazji mogliśmy podejrzeć jak aktualnie wygląda jej taras. Czuć jesień!

Katarzyna Zielińska pokazała taras

Zielińska opublikowała fotkę, na której widzimy ją tuż po przebudzeniu. Gwiazda ma na sobie piżamę, a w ręku trzyma kubek gorącej kawy. Na jej twarzy nie ma ani grama makijażu, a włosy są w nieładzie. Katarzyna pochwaliła się również, że tego ranka humor jej dopisywał.

Kocham takie piżamowe poranki. Chłopaki zrobili kawę i sałatkę owocową. Wspaniała niespodzianka - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Syn Katarzyny Zielińskiej stanowczo odmawia pójścia do przedszkola. Gwiazda "Barw szczęścia" rozbawiła fanów filmikiem

 

Na tarasie widać już pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni. Aktorka udekorowała go licznymi dyniami o różnych kształtach. Uwagę zwraca także egzotyczna palma za plecami Zielińskiej. Jest naprawdę ogromna! Internauci nie kryli lekkiej, ale pozytywnej zazdrości.

Toż to raj na ziemi. Moje marzenie.
Zazdroszczę tego zielonego azylu.
Cudowny klimat, idzie odpłynąć, też uwielbiam takie poranki - pisali.

Jak oceniacie jesienny klimat u Kasi?

Zobacz wideo U Zielińskiej jesień, a później... święta!
Więcej o: