Katarzyna Zielińska pochwaliła się pokojem syna. Jest w nim sporo atrakcji. "Drabinka ekstra"

Katarzyna Zielińska pokazała obserwatorom na Instagramie pokój syna. Pociecha aktorki nie może narzekać na nudę w swoich "czterech kątach".

Katarzyna Zielińska stara się chronić swoją prywatność w mediach, jednak od czasu do czasu zdarza jej się relacjonować życie rodzinne na Instagramie i na TikToku. Aktorka "Barw Szczęścia" jest szczęśliwą mamą dwóch synów: pięcioletniego Henryka i trzyletniego Aleksandra. Nic więc dziwnego, że większość czasu spędza właśnie ze swoimi pociechami. Tym razem celebrytka pochwaliła się zdjęciem starszego syna. Zamieściła fotkę prosto z jego pokoju.

Katarzyna ZielińskaZielińska podzieliła się intymnym ujęciem w ciąży. "Nie spałam. Płakałam, czekając na dobre wieści"

Katarzyna Zielińska pokazała pokój syna 

W związku z rządowymi obostrzeniami dotyczącymi m.in. teatrów, Katarzyna Zielińska ma o wiele więcej czasu wolnego. Dla bezpieczeństwa spędza go w domu, gdzie również nie może narzekać na nudę. W końcu jest matką dwóch małych szkrabów. Aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie fotką z pokoju starszego syna. Ten ma sporo atrakcji w swoim pokoju. Na zamieszczonej fotce widzimy Henryka, który wspina się po drabince zamontowanej na ścianie. W pomieszczeniu nie brakuje oczywiście też mnóstwa zabawek. Zobaczcie zresztą sami. 

Katarzyna ZielińskaNieumalowana Katarzyna Zielińska odpoczywa na tarasie. Już go ozdobiła na jesień

Mistrzu mój! Henio, synuś, bohater mój - czytamy w opisie zdjęcia.
 

Internauci są pod wrażeniem tego, jak aktorka urządziła pokój syna. Pod zdjęciem nie brakuje komplementów. 

Ale ma fajny pokój. Tyle atrakcji.
I drabinka! Ekstra!
Wow, ale piękny pokój - piszą pod zdjęciem.

Wam też się tak spodobał pokój syna Katarzyny Zielińskiej?

ZOBACZ TEŻ: Łepkowska doprowadziła Katarzynę Zielińską do łez. Kazała jej schudnąć. "Żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba"

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"