Córka Dariusza Gnatowskiego pożegnała tatę we wzruszającym wpisie. "Nie dojechałam na czas, żeby się pożegnać"

Dariusz Gnatowski miał wspaniałą i kochającą rodzinę. Jego córka Julia zamieściła post, w którym podziękowała za kondolencje i zaapelowała do internautów.

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Aktor znany z roli Arnolda Boczka ze "Świata według Kiepskich" zmagał się z cukrzycą typu 2. Miał też problemy z prawidłowym funkcjonowaniem płuc, a od dziewięciu lat trzymał się restrykcyjnej diety, z której wykluczył węglowodany. Często mówił, że największe wsparcie okazała mu żona i córka, na które mógł zawsze liczyć. Julia Gnatowska po śmierci taty zamieściła wzruszający wpis.

Dariusz Gnatowski nie żyjeDariusz Gnatowski nie żyje. Nie wszyscy jednak znali jego wielką pasję. Aktor kochał piłkę nożną

Córka Dariusza Gnatowskiego zamieściła wzruszający wpis

Julia Gnatowska w tym roku skończyła 25 lat i jak mówił jej tata, zawsze była oczkiem w jego głowie. Nie udzielała się medialnie i rzadko towarzyszyła ojcu podczas służbowych wyjść. Co więcej, nie zdecydowała się pójść w jego ślady, bo wiedziała, z jakimi trudami wiążę się zawód aktora. Jest absolwentką studiów historyczno-kulturalnych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zobacz wideo Morawiecki przestawia kolejne restrykcje, a o wzrost zachorowań obwinia protestujących

O śmierci taty poinformowała za pośrednictwem Facebooka, gdzie zamieściła obszerny wpis. Potwierdziła także, że Dariusz Gnatowski zmarł na skutek zakażenia koronawirusem.

Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje od Was wszystkich. Tata niestety odszedł od nas wczoraj. Zmiażdżył go COVID. Proszę, uważajcie na siebie i swoich bliskich, czasem daleko znaczy bezpiecznie. Zamiast kwiatów, serduszek, łańcuszków i postów, jeśli macie możliwość, wspierajcie walkę z wirusem w Polsce - datkami, wolontariatem albo tylko dystansem, maseczką i płynem - napisała.
Dziękuję ekipie Szpitala im. Dietla i panom z karetki, niestety ja nie dojechałam na czas, żeby się pożegnać. Dziękuję też Panu Konduktorowi pociągu relacji Berlin-Kraków za udostępnienie mi przedziału dla siebie - dodała.

Na końcu zwróciła się do internautów z apelem.

Badajcie się, napominajcie bliskich, edukujcie - cukrzyca to choroba straszna i podstępna.

Post niestety został usunięty. 

Andrzej DudaAndrzej Duda przyłapany na zakupach w Makro. "Do hipermarketu wpadł jak po ogień"

Dariusz Gnatowski pogrzeb

Parę dni temu odbył się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego, który został podzielony na dwie uroczystości. Pierwsza z nich odbyła się w kościele 30 października, natomiast druga na cmentarzu Podgórskim w Krakowie 3 listopada o godzinie 12:00. Na uroczystości pogrzebowej pojawili się najbliżsi członkowie rodziny aktora - żona Anna i córka Julia. Przed bramą cmentarza nie zabrakło też mieszkańców Krakowa, którzy chcieli pożegnać aktora mimo panujących obostrzeń.