Dariusz Gnatowski nie żyje. Zawsze mógł liczyć na córkę. Julia nie poszła w jego ślady. Raz zabrał ją na ściankę

Dariusz Gnatowski miał wspaniałą i kochającą rodzinę. Żonę chętnie zabierał na branżowe imprezy, raz fotoreporterom pozował też z córką.

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Aktor znany z roli Arnolda Boczka ze "Świata według Kiepskich" zmagał się z cukrzycą typu 2. Miał też problemy z prawidłowym funkcjonowaniem płuc. Od dziewięciu lat trzymał się restrykcyjnej diety, z której wykluczył węglowodany. Jak sam stwierdził w jednym z wywiadów, największe wsparcie okazała mu żona. Zawsze mógł liczyć też na córkę, którą raz zabrał ze sobą na ramówkę Polsatu.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Kim jest jego córka, Julia?

Dariusz Gnatowski był jedną z największych gwiazd kultowej produkcji Polsatu "Świat według Kiepskich". Aktor często promował więc serial na wiosennych i jesiennych ramówkach stacji. Na jednej z imprez w 2013 towarzyszyła mu córka. Po zdjęciach widać, że Julia jest podobna do znanego taty i śmiemy twierdzić, że miała podobne poczucie humoru. Chętnie uśmiechała się, pozując fotoreporterom.

Dariusz Gnatowski z córkąDariusz Gnatowski z córką East News

Julia mimo wsparcia taty, nie chciała iść w jego ślady i zostać filmową gwiazdą.

Julia wyfrunęła już dawno temu z domu. (...) Teraz mieszka w Krakowie. Jest studentką trzeciego roku studiów historyczno-kulturowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na szczęście spotykamy się dość często. Czasami ona do nas przyjeżdża, a czasami my ją odwiedzamy - wyznał Dariusz w rozmowie z "Na żywo w 2017 roku".

Śmierć 59-letniego aktora wstrząsnęła nie tylko fanami polskich seriali, ale i jego kolegami z branży. Tuż po podaniu oficjalnej informacji o jego odejściu w pięknych słowa pożegnał go Piotr Cyrwus. Andrzej Grabowski opublikował wyjątkową fotografię.

Więcej o: