Anna Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa w jednej reklamie. Gwiazdy wystąpiły w świątecznej kampanii marki Apart

Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska to gwiazdy najnowszej świątecznej kampanii marki Apart.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w kampanii marki Apart wystąpią Julia Wieniawa i Małgorzata Socha. Do gwiazd dołączyła także Anna Lewandowska. Teraz poznajemy kolejne szczegóły wyjątkowej świątecznej kampanii marki Apart.

Anna Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa w jednej reklamie

Nowa kampania marki Apart na święta Bożego Narodzenia 2020 opowiada o spotkaniu trzech przyjaciółek, w role których wcielą się właśnie Anna Lewandowska, Małgorzata Socha oraz Julia Wieniawa. Ich spotkanie zobaczymy zarówno w formie sesji zdjęciowej, jak i filmu reklamowego. Julia Wieniawa, Małgorzata Socha i Anna Lewandowska zaprezentują się w kilku odsłonach - zarówno domowej w kapciach, jak i eleganckiej oraz wytwornej w wieczorowych kreacjach i szpilkach. W każdej stylizacji kluczowym elementem jest oczywiście biżuteria Apart. Nie zabrakło wiec diamentów klasycznej i subtelnie nowoczesnej formie, a także pereł w różnych odsłonach oraz fantazyjnych cyrkonii we wzorach z kolekcji Glamour oraz Magic Crystals. Gwiazdy promują także złotą biżuterię z linii Złote Sploty oraz La Donna oraz bransoletki i naszyjniki z kolekcji Charms.

Anna Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia WieniawaAnna Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa materiały prasowe

Nie bez znaczenia obok gwiazd i reklamowanej biżuterii w kampanii jest także muzyka. Materiałowi video towarzyszy przepiękny oraz nastrojowy utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłem". Wybór jest nieprzypadkowy. W tym roku przypada 70. rocznica urodzin wybitnego muzyka, kompozytora i wokalisty, jak również mija 40 lat od premierowego wykonania piosenki w Opolu.

Za realizację sesji oraz klipu video odpowiada Marcin Tyszka, którego również zobaczymy w klipie u boku Anny Lewandowskiej, Julii Wieniawy oraz Małgorzaty Sochy.