John Travolta znów w żałobie. Kilka miesięcy po śmierci żony pożegnał kolejną osobę z rodziny. To cios dla aktora

Nie żyje bratanek Johna Travolty. Sam Travolta Jr miał 52 lata.

John Travolta mimo ogromnej sławy i milionów na koncie nie ma ostatnio zbyt wiele powodów do radości. W lipcu tego roku zmarła jego żona - Kelly Preston. Aktorka od kilku lat chorowała na raka, jednak nie opowiadała o tym publicznie. Travolta i Preston byli małżeństwem przez 30 lat. Gwiazdor kina ponownie jest w żałobie.

ZOBACZ: Kelly Preston była z Johnem Travoltą 30 lat, dla rodziny porzuciła aktorstwo. Na raka chorowała w tajemnicy przed światem

John Travolta pożegnał bratanka

Jak donosi "The Sun", nie żyje Sam Travolta Jr, bratanek gwiazdy filmu "Grease". Syn brata Johna Travolty miał 52 lata. Zmarł 23 września w swoim domu w Mount Horeb w stanie Wisconsin, jednak media dowiedziały się o jego śmierci dopiero teraz z internetowego nekrologu. Sam Travolta Jr również był związany z branża filmową. Pracował jako asystent na planach zdjęciowych, scenarzysta, a nawet aktor.

Bratanek Johna Travolty podobnie jak wujek należał do Kościoła Scjentologicznego - znanej sekty, która zrzesza wiele sław z Hollywood. W 2015 roku mężczyzna odszedł jednak ze wspólnoty, co odbiło się sporym echem. Po śmierci Kelly Preston plotkowano też o tym, jakoby i John Travolta miał po latach opuścić Kościół Scjentologiczny. Leczenie aktorki wymagało bowiem złamania zasad obowiązujących w sekcie. Nie wiadomo jednak, czy 65-latek rzeczywiście pożegnał się z toksyczną wspólnotą.

Przyczyna śmierci Sama Travolta Jr nie została ujawniona. Kolejna tragedia w rodzinie to z pewnością ogromny cios dla aktora.

ZOBACZ TEŻ: John Travolta opublikował wzruszający wpis z okazji urodzin żony, która niedawno zmarła na raka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.