John Travolta opublikował wzruszający wpis z okazji urodzin żony, która niedawno zmarła na raka

Trzy miesiące temu Kelly Preston przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Z okazji urodzin żony John Travolta opublikował wzruszający post.

12 lipca 2020 roku świat obiegła informacja o śmierci żony Johna Travolty. Niewiele osób wiedziało, że Kelly Preston zmagała się z nowotworem. Gwiazda już dawno porzuciła karierę aktorską na rzecz rodziny i rzadko wypowiadała się publicznie. O swojej chorobie także nie powiedziała mediom. Gdy stan kobiety się pogorszył, podjęła się leczenia, jednak ostatecznie nie udało się jej uratować.

Zobacz wideo

John Travolta i Kelly Preston stanowili jedną z najsłynniejszych par Hollywood. Oboje zarzekali się, że to miłość na całe życie. Niestety, na ich drodze niespodziewanie stanęła choroba. Znany aktor mocno przeżył utratę żony, z którą spędził niemal 30 lat. Po śmierci ukochanej opublikował na Instagramie post, za pomocą którego pożegnał Kelly wzruszającymi słowami. Teraz na jego profilu pojawił się wpis z okazji jej urodzin.

Zobacz też: John Travolta po śmierci żony wycofa się z kościoła scjentologicznego? Aktor złamał podstawową zasadę religii

John Travolta złożył życzenia zmarłej ukochanej

Trzy miesiące po śmierci Kelly Preston John Travolta napisał na swoim instagramowym profilu życzenia z okazji urodzin zmarłej żony. Dzisiaj kobieta obchodziłaby 58. urodziny. 

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Znalazłem zdjęcie ze ślubu moich mamy i taty. Miło było zobaczyć nasze obok ich. Z całą moją miłością, John - czytamy w opisie.

Aktor opublikował także zdjęcie ze ślubu jego rodziców, a obok wkleił fotografię ze swojego ślubu z Kelly.

 

Przypomnijmy, że hollywoodzka para pobrała się 5 września 1991 roku. Wówczas Preston była w drugim miesiącu pierwszej ciąży. Para doczekała się trójki dzieci, jednak najstarszy syn zmarł w wyniku ataku epilepsji 2 stycznia 2009. Chłopak uderzył głową o brzeg wanny.Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.