Kelly Preston wystąpiła w słynnym teledysku Maroon 5. Adam Levine pożegnał ją na Instagramie. "Mój pierwszy udawany pocałunek"

Adam Levine dodał na Instagramie wpis, w którym pożegnał Kelly Preston. Aktorka i wokalista Maroon 5 spotkali się na planie teledysku.

W poniedziałek media obiegła smutna informacja. W wieku 47 lat zmarła Kelly Preston, amerykańska aktorka, a prywatnie żona Johna Travolty. Okazało się, że od dwóch lat zmagała się z nowotworem piersi. Swój ból wyraził aktor, który pożegnał ukochaną na Instagramie. Poruszający wpis pojawił się także na profilu Adama Levine'a, wokalisty Maroon 5. Person wystąpiła w ich teledysku do utworu "She Will Be Loved", który ukazał się w 2004 roku.

Adam Levine żegna Kelly Preston

Okazuje się, że ich znajomość była bardzo wartościowa dla piosenkarza. Dodał ich wspólne zdjęcie oraz napisał kilka słów:

Mój pierwszy udawany pocałunek… Będziemy za tobą tęsknić Kelly. Zawsze będziesz zajmować szczególne miejsce w moim sercu - wyznał.
 

Internauci w komentarzach dzielą się swoimi odczuciami. Dalej nie mogą uwierzyć w to, że Kelly nie żyje. Wielu także zachwyca się teledyskiem i uważa, że to najlepsze nagranie w historii zespołu. Możecie obejrzeć je tutaj:

 

Kelly Preston nie żyje

Kelly Preston i John Travolta byli jednym z najtrwalszych małżeństw w show-biznesie. Pobrali się w 1991 roku. Małżonkowie doczekali się dwóch synów: Jetta (1992) i Benjamina (2010) oraz córki Elli Bleu (2000). W 2009 roku spotkała ich jednak rodzinna tragedia. Jett zmarł w 2009 roku, w wieku 16 lat, podczas wypadu na Bahamy. Znaleźli go rodzice w hotelowej wannie. Na początku jako przyczynę śmierci podawano zawał serca, później jednak aktor wyznał, że ich syn cierpiał na wiele schorzeń (m.in. na chorobę Kawasakiego) oraz miał autyzm.

Zobacz też: Kelly Preston była z Johnem Travoltą 30 lat, dla rodziny porzuciła aktorstwo. Na raka chorowała w tajemnicy przed światem

Zobacz wideo Badanie może uratować ci życie
Więcej o: