Martyna Wojciechowska, a może Martyna Kossakowska? Wiadomo, czy podróżniczka przyjęła nazwisko męża

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem. Para pobrała się 16 października. Teraz wiemy, czy podróżniczka przejmie nazwisko męża.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaczęli spotykać się ponad trzy lata temu, jednak początkowo starali się jak najbardziej ukryć swoją relację przed mediami. Dopiero po kilku wspólnie spędzonych miesiącach zdecydowali się podzielić się ze światem swoim uczuciem, a także pojawiać się wspólnie na imprezach show-biznesowych. O ich planowanym ślubie spekulowano już od dobrych kilku miesięcy, jednak sami zainteresowani nie opowiadali w mediach o żadnych szczegółach, toteż wielką niespodzianką dla fanów podróżników okazał się piątkowy post Kossakowskiego, w którym ogłosił, że zostali małżeństwem. 

Zobacz sukienki na wesele!

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie. Wesele odbyło się w nietypowym miejscu. Było bardzo klimatycznie

Martyna Wojciechowska nie przejmie nazwiska po mężu

Martyna Wojciechowska w niedzielę była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o rocznicy powstania fundacji Unaweza, a także nowym sezonie programu "Kobieta na krańcu świata". Oczywiście rozmowa nie mogła odbyć się bez wspomnienia o ślubie Wojciechowskiej, który miał miejsce w zeszły piątek. Świeżo upieczona mężatka niechętnie wdawała się w szczegóły, jednak zdradziła, że nie przejęła nazwiska po swoim mężu - Przemku Kossakowskim. Nie ma się czemu dziwić. W końcu Martyna Wojciechowska wiele lat pracowała na swoje nazwisko, które teraz jest już jedną z lepszych marek na rynku rodzimego show-biznesu. 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w czułym objęciu. To rzadki widok! Tak wyglądał ich taniec na weselu

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.