Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie. Wesele odbyło się w nietypowym miejscu. Było bardzo klimatycznie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Radosną nowiną pochwalił się pan młody, publikując zdjęcie. Teraz "Fakt" dotarł do szczegółów ceremonii.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie! Para zaskoczyła fanów radosną nowiną w piątek 16 października. Dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie z podróżniczką i opisem, który nie pozostawiał cienia wątpliwości.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze.

Para nie ujawniła żadnych szczegółów ceremonii, ale dotarł do nich "Fakt".

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie! Pan młody pokazał, jak wyglądali

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Opowiedziała o pierścionku zaręczynowym

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub w nietypowym miejscu

Choć mogłoby się wydawać, że para podróżników weźmie ślub w jakimś egzotycznym miejscu na końcu świata, to jednak nic bardziej mylnego. Jak się dowiedział "Fakt" zarówno ceremonia, jak i wesele odbyły się w podwarszawskiej miejscowości w bardzo klimatycznym i nietypowym miejscu. 

Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny - informuje gazeta.

Goście młodej pary bawili się podobno do rana w "odnowionej stodole". Budynek był udekorowany w środku girlandami i światłami. Podobnych ozdób nie zabrakło także w ogrodzie. Na swój ślub Martyna Wojciechowska wybrała skromną kreację z dekoltem w kształcie litery "V". Nie zapomniała także o welonie. Podróżniczka wyglądała bardzo naturalnie, a jej luźno upięte włosy idealnie wpisywały się w klimat boho wesela.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.