Aleksandra Żebrowska dzieli się urokami macierzyństwa. Nie ma lekko. "Mamo, chyba się zarzygałaś"

Aleksandra Żebrowska na Instagramie chętnie relacjonuje codzienne życie mamy niemowlaka. Tym razem zwróciła uwagę na brudną koszulkę. W komentarzach fanki wyrażają swoje zrozumienie.

Na początku sierpnia Ola i Michał Żebrowscy powitali na świecie trzecie dziecko. Ich kolejny syn otrzymał imię Feliks. Żona aktora słynie ze specyficznego poczucia humoru, którego używa do relacjonowania swojego życia. Jakiś czas temu pokazała, jak karmi piersią i je pizzę, a teraz zaprezentowała, jak wygląda po posiłku dziecka.

Ola Żebrowska pokazuje uroki macierzyństwa

Na zdjęciu, które pojawiło się na profilu Żebrowskiej, pozuje ona w czarnej koszulce. Uwagę zwraca biała plama na jednym z rękawów. Nie zabrakło oczywiście stosownego opisu. Ola tym samym ukazała uroki bycia mamą, która wychowuje kilkumiesięczne dziecko:

Mamo, chyba się zarzygałaś - brzmi.
 

W komentarzach fanki również żartują z tej sytuacji i dzielą się swoimi doświadczeniami.

To się nazywa Giorgio Ulani.
Ja to przez ostatnie kilka miesięcy się nie nauczyłam, żeby jednak zarzucać pieluchę na ramię. Chociaż w sumie nawet jak ją założę, to oczywiście poleci wszędzie tylko nie na nią.
Standard. Ja już się nawet nie przebieram. Uroki macierzyństwa. Sama słodycz - piszą.
Zobacz wideo To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie

Ola Żebrowska to niejedyna znana kobieta, która w ostatnim czasie urodziła. Do tej grupy należy także m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek oraz Barbara Kurdej-Szatan. Wszystkie chętnie pokazują, jak mija im czas z dziećmi. Pierwsza została mamą dziewczynki, której nadała imię Laura, pozostałe dwie mają synów Henryków. Trenerka w przeciwieństwie do pozostałych pań nie pokazuje twarzy dziecka. Niedługo do grona mam dołączy m.in. Lara Gessler.