Poranek rozwiedzionego Daniela Martyniuka: koncert Zenka w tv, papieros w dłoni i tajemnicza butelka

Daniel Martyniuk zrelacjonował na InstaStories, jak wyglądał jego wtorkowy poranek. Celebryta słucha starych piosenek Zenka.

Dwa tygodnie temu w białostockim sądzie odbyła się rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka. Do historii przeszło jego małżeństwo z niejaką Eweliną - matką jego córki. W mediach ta sprawa nadal jest głośno komentowana, a wszystko przez kontrowersyjne wypowiedzi Danuty i samego Daniela. Rozwodnik zdecydował się nawet na szczery wywiad z tabloidem, w którym opowiedział, że żona nie chciała gotować mu obiadów. Później zdradził, że jest zauroczony w pewnej Hiszpance, ale zanim się z nią spotka, musi radzić sobie sam. We wtorek pokazał, jak spędził poranek.

ZOBACZ TEŻDaniel Martyniuk obgaduje Ewelinę. "Nie gotowała obiadów, bo nie potrafi gotować". Wyznał, co miała robić przed ślubem

Zobacz wideo Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce

Daniel Martyniuk i jego samotny poranek z koncertem taty w telewizji

Na InstaStories młodego Martyniuka możemy posłuchać koncertu Zenka sprzed lat. Daniel postanowił włączyć teledyski taty i z papierosem w ręku spędzić spokojny dzień. W odbiciu telewizora dostrzegamy butelkę. Ciekawe, czy to woda, czy może coś mocniejszego.

Poranek u Daniela MartyniukPoranek u Daniela Martyniuk screen IS @daniel.martyniu.89

Przypomnijmy, rozwód Daniela zakończył się wyrokiem, zgodnie z którym mężczyzna musi co miesiąc przelewać byłej żonie 3200 złotych (dla niej i dla córki). Danuta i Zenek już zapowiedzieli, że będą walczyć o wnuczkę, ponieważ nie podoba im się decyzja co do widzeń. 

Będziemy się odwoływać od decyzji sądu. Trzy godziny w miesiącu i to jeszcze w domu u rodziców naszej byłej synowej to za mało i za krótko, tym bardziej że musimy jechać do Russocic ponad 400 kilometrów - mówi Danuta w rozmowie z "Super Expressem".

POLECAMYDanuta Martyniuk może spać spokojnie. Odzyskała stuletni pierścionek zaręczynowy od byłej synowej