Agata Rubik pokazała zdjęcie starszego brata. Fryzurę ma jak jej mąż w przeszłości, ale uśmiech identyczny jak siostra

Agata Rubik odpowiedziała na pytania obserwatorów i pokazała, jak wygląda jej starszy brat.

Agata Rubik dwanaście lat temu na dobre weszła do show biznesu. Wtedy to powiedziała swojemu obecnemu mężowi sakramentalne "tak". Modelka cieszy się ogromną sympatią internautów, z którymi chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Niedawno opowiedziała o problemie, z którym zmagała się w przeszłości.

Zobacz wideo

Żona kompozytora lubi pokazywać, że jest "dziewczyną z sąsiedztwa", a problemy dnia codziennego nie są jej obce. Ponadto ma do siebie duży dystans, co często można dostrzec w publikowanych przez nią postach.

Agata Rubik pokazała, jak wygląda jej brat

Instagramowy profil Agaty Rubik śmiało można uznać za bardzo rodzinne miejsce. Oprócz fotografii z Piotrem i córkami, gościnnie pojawia się także piękna mama Agaty. Niedawno modelka pokazała, jak spędza popołudnia z rodzicielką. Teściowa Piotra Rubika wraz z córką i wnuczkami przyrządzała domowe knedle.  

Niedawno na Instagramie modelki mogliśmy oglądać jej starszego brata, Pawła Paskudzkiego. W ostatniej instagramowej relacji Agata postanowiła odpowiedzieć na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał o rodzeństwo. W odpowiedzi otrzymał zdjęcie uśmiechniętego długowłosego Pawła wraz z pluszową foką. 

To mój brat i jego foka - napisała żartobliwie Agata.

Taka fotografia to nie lada gratka dla fanów Agaty Rubik - w końcu brat nie pojawia się na jej profilu zbyt często. 

Paweł PaskudzkiPaweł Paskudzki Agata Rubik - instagram

Dodajmy, że żona kompozytora po raz pierwszy zorganizowała swoje Q&A w mediach społecznościowych. Wśród pytań pojawiło się też to dotyczące dużych pokładów spokoju, których właścicielką miała być Agata. Jak przyznała, "pozory mylą".