Agata Rubik zabrała na spacer Piotra, córki oraz mamę. Fani nie kryją zdziwienia: Myślałam, że to Twoja siostra!

Na instagramowym profilu Agaty Rubik pojawiło się rodzinne zdjęcie. Celebrytka zapozowała z mężem, córkami i mamą. Fani nie szczędzą komplementów pod adresem Jolanty Paskudzkiej.

Piotr Rubik zdobył niebywałą popularność dobrą dekadę temu, kiedy to wyprodukował uwielbiany przez Polaków utwór, "Niech mówią, że to nie jest miłość". Piosenka do dziś jest nucona przez wielu, a sam muzyk spełnia się jako mąż i ojciec. To właśnie rodzinie poświęca każdą wolną chwilę. Wraz z żoną Agatą regularnie dzielą się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia prywatnego. Żadne z nich nie stroni od pokazywania najbliższych. Nie inaczej było w ten weekend.

Agata Rubik pokazała mamę. Fani pod wrażeniem

Niedawno na instagramowym profilu Agaty Rubik pojawiło się zdjęcie, na którym zapozowała wraz z mężem, dziećmi i mamą. To właśnie teściowa Piotra Rubika zrobiła największe wrażenie na obserwatorach.

Rosół się pyrtoli, a my na spacerku. Potem robimy knedle ze śliwkami. Miłej i rodzinnej niedzieli! PS. Tak, ta najładniejsza to moja mama - czytamy w opisie rodzinnego zdjęcia.
 

Rodzina wybrała się na niedzielny spacer, po którym czekało ją prawdziwe wyzwanie kulinarne - knedle ze śliwkami. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów, zarówno pod adresem Pani Jolanty Paskudzkiej, jak i samej Agaty Rubik.

Wow! Myślałam, że to Twoja siostra!
Obie jesteście piękne i córeczki też.
Jaka matka, taka córka - pisali internauci.

Żona Piotra Rubika z pewnością odziedziczyła urodę po mamie. Przypomnijmy, Agata jest modelką, którą kompozytor poznał podczas przygotowań do wyborów Miss Polonii w 2005 roku. Trzy lata później para wzięła ślub i doczekała się dwóch córek - Heleny i Alicji.