Fanka wytyka Agacie Rubik, że wykorzystała wizytę mamy do reklamy ręcznika papierowego. Odpowiedziała ironicznie

Agata Rubik pokazała, jak spędza popołudnia ze swoją mamą. Teściowa Piotra Rubika od razu została zagoniona do pracy przy knedlach.

Agata Rubik może pochwalić się ponadprzeciętną urodą, którą zachwyca się wiele osób. Od czasu kiedy opublikowała zdjęcie ze swoją mamą, wiemy już po kim odziedziczyła urodę. Obie są blondynkami z jasnymi oczami i co ciekawe, ten sam typ urody mają także dwie córki Agaty. Teraz żona Piotra pokazała, jak spędziły czwartkowe popołudnie. Większość fanów zwróciła uwagę na wygląd mamy Agaty, a niektórzy na reklamę, której najwyraźniej nie mogła sobie odpuścić.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Rubik na fotkach z młodzieńczych lat. Borykała się z przykrym problemem. "Nie są to ładne zdjęcia"

Agata Rubik pokazała mamę

Agata Rubik czwartkowe popołudnie spędziła razem z najważniejszymi kobietami w swoim życiu - córkami i mamą. Wszystkie cztery zajmowały się robieniem knedli, co Agata uwieczniła na InstaStories. Zdecydowały się także podzielić obowiązkami. Mama Agaty odpowiedzialna była za gotowanie, ona za sprzątanie. To właśnie wtedy zdecydowała się zareklamować jedną ze znanych firm ręczników papierowych. Internauci byli w lekkim szoku.

Czekamy z niecierpliwością na równie wzruszającą reklamę papieru toaletowego, podpasek oraz kremu do wybielania miejsc "delikatnych" - zauważyła jedna z internautek.

Agata Rubik na szczęście ma dużo dystansu do siebie, więc odpowiedziała na zaczepny komentarz.

Mam nadzieję, że nie zawiodę.
 

W pozostałych komentarzach internauci chwalili urodę mamy Agaty. Pojawiło się wiele miłych słów i komplementów.

Piękna mama wygląda jak siostra.
Jaka piękna mama. Ciężko uwierzyć, że jest babcią - czytamy pod postem.

A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz wideo Agata Rubik gotuje ze swoją mamą knedle
Więcej o: