Agata Rubik pokazała swoją mamę, a fani uznali, że wyglądają jak siostry. Nie tylko one. Te gwiazdy i ich matki wyglądają niemal identycznie

Ostatnio Agata Rubik pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Okazało się, że to właśnie po niej odziedziczyła urodę. Jakby tego było mało, to obie są do siebie bardzo podobne i wyglądają niemal jak siostry bliźniaczki. Tak jest nie tylko w ich przypadku. Zobaczcie, które gwiazdy mają podobną sytuację.
Agata Rubik Agata Rubik Instagram/agata_rubik

Agata Rubik

Agata Rubik może pochwalić się ponadprzeciętną urodą, a teraz już wiemy, komu ją zawdzięcza. Mama modelki jest równie urodziwa, co ona. Mogliśmy się o tym przekonać, zerkając na ich wspólną fotkę, jaką zamieściła Rubik.

Mam piękną Mamę, to się nią pochwalę! Przed nami spokojna, rodzinna niedziela. Tego samego Wam życzymy!- napisała pod zdjęciem Agata. 

Agata Rubik
instagram.com/agata_rubik

Justyna Żyła Justyna Żyła screen Instagram/justynazyla

Justyna Żyła

Justyna Żyła na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia z dziećmi, jednak jej mama do tej pory była anonimowa. Trzeba przyznać, że panie są do siebie bardzo podobne.

Justyna Żyła z mamą
screen Instagram/justynazyla

Marta Manowska Marta Manowska East News

Marta Manowska

Marta Manowska to również jedna z tych gwiazd, które rzadko pokazują swoją mamę. Jednak prowadząca 'Rolnik szuka żony' wstąpiła z mamą w kampanii reklamującej biżuterię. Co za piękne kobiety!

Marta Manowska
Fot. martamanowska/instagram

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się swego czasu na Instagramie wspólnym zdjęciem z ukochaną mamą, Marią Stachurską, i mężem. Okazją do publikacji owej fotografii były urodziny rodzicielki trenerki.

Anna Lewandowska z mamą i mężem
Instagram.com/ Anna Lewandowska/ Screen

Julia Wieniawa - dieta Julia Wieniawa - dieta Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa coraz częściej pokazuje się z mamą na salonach. Młoda gwiazda nie ukrywa, że Marta Wieniawa-Narkiewicz jest dla niej nie tylko wzorem do naśladowania i przyjaciółką, ale również 'mamadżerką'. Bo kto, jak nie mama najlepiej zadba o interesy córki?

Julia Wieniawa z mamą
Instagram/juliawieniawa

Karolina Szostak na VivaPhoto Awards 2019 Karolina Szostak na VivaPhoto Awards 2019 KAPIF.pl

Karolina Szostak

Karolina Szostak nie zawsze miała dobry kontakt z mamą. Gwiazda wyznała w wywiadzie dla 'Super Expressu', że była dość rygorystycznie wychowywana. Być może dlatego, że Maryla Szostak urodziła Karolinę, gdy miała 20 lat.

Tak naprawdę relacje naprawiły się dwa, trzy lata temu. Nauczyłyśmy się ze sobą rozmawiać - mówiła w 2017 roku.

Karolina Szostak z mamą
Instagram.com/karolinaszostak/

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Instagram.com/ aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed rzadko pokazuje zdjęcia z mamą, jednak kiedy już to robi, w komentarzach pojawia się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci uważają, że pani Anna wygląda pięknie i młodo!

Aleksandra Szwed z mamą
Instagram/aleksandra_szwed

Marina Marina Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Wojtka Szczęsnego, Marina Łuczenko, pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem nie z jedną mamą, lecz z dwoma! Po lewej stronie widzimy Ałłę Łuczenko, zaś po prawej Alicję Szczęśną, czyli teściową wokalistki.

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą i teściową
Instagram.com/marina_official

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec coraz częściej chwali się mamą. Nic dziwnego, bo pani Liliana jest piękną kobietą. Obie panie wyglądają jak siostry! Teraz już wiemy, po kim gwiazda odziedziczyła urodę.

Natalia Siwiec z mamą
Instagram/@nataliasiwiec.official

Sara Boruc Sara Boruc https://www.instagram.com/mannei_is_her_name/

Sara Boruc

Sara Boruc Mannei też pokazała swoją mamę. Fan nie mogli wyjść z zachwytu, zasypując ją licznymi komplementami.

Przepiękna mamusia.
Mama jak siostra cudowna.
Piękna mama - czytamy.

Sara Boruc z mamą
Instagram/saraborucmannei_real

Więcej o: