Marta Kuligowska w nowej fryzurze. Prosta grzywka odmodziła dziennikarkę. Fani: Klasa

Marta Kuligowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Dziennikarka TVN-u pozostała blondynką, ale cieszy się teraz grzywką. Fani są zgodni. To korzystna zmiana.

Marta Kuligowska już od lat jest twarzą stacji TVN24 i prowadzi program "Wstajesz i wiesz". Dziennikarka jest też znana ze swojego nienagannego stylu i klasy. Kuligowska, choć zawsze dobrze ubrana, nie słynie z tego, że lubi eksperymentować z modą. Widzowie przywykli do jej eleganckich garniturów i prostych sukienek. Prezenterka od lat jest też wierna jednej fryzurze - blond włosom o długości powyżej ramion. Teraz jednak odwiedziła salon fryzjerski i zmieniła nieco wizerunek. 

Marta Kuligowska w nowej fryzurze

Marta Kuligowska zdecydowała się na nową fryzurę - odświeżyła kolor (choć pozostała wierna blondowi) i zafundowała sobie grzywkę. Nowym wizerunkiem pochwaliła się na Instagramie.

 

Niby niewielka zmiana, która nie dała efektu spektakularnej metamorfozy, ale istotna. Trzeba przyznać, że grzywka Marcie Kuligowskiej służy. W takiej odsłonie dziennikarka wygląda bardzo korzystnie i...odmłodniała. 

ZOBACZ: Zniszczone włosy dodały im lat. Te gwiazdy zadbały o fryzury, a efekty są spektakularne

Fani komentują

Podobnego zdania są fani dziennikarki. Na instagramowym koncie Kuligowskiej, pod postem, w którym zaprezentowała nową fryzurę, posypały się komplementy. 

Szyk i elegancja.
Piękna fryzurka Pani Marto. Zresztą jak zawsze wygląda Pani super.
Grzywka pasuje, a pani odmłodniała. 
Rewelacyjna fryzura - pisali. 

A jak wam podoba się Marta Kuligowska w takim wydaniu? Powinna zostawić grzywkę na dłużej? 

ZOBACZ: Szelągowska miała spalone włosy, a Kubicka musiała wrócić do naturalnego koloru. Te gwiazdy zniszczyły włosy zabiegami

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obcięła włosy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.