Joanna Przetakiewicz potwierdza ślub roku gorącym zdjęciem. Wśród gratulacji jedne szczególnie zwróciły naszą uwagę

Joanna Przetakiewicz podjęła decyzję. Dyrektor kreatywna La Manii ogłosiła, że wychodzi za mąż. Z Rinke związana jest od ponad dwóch lat, a o zaręczynach pary nie widział nikt. Ponoć wszystko wydarzyło się dwa tygodnie temu, a decyzja o ślubie była dosyć oczywista. Teraz gwiazda pochwaliła się pięknymi zdjęciami z ukochanym. Gratulacje złożyła Kayah.

Joanna Przetakiewicz to nie tylko pierwszoligowa celebrytka, ale przede wszystkim prężnie działająca bizneswoman. Gwiazda skupia się na rozwoju swojej marki, ale i na działalności charytatywnej - w mediach głośno jest o jej ruchu "Era nowych kobiet", jednak od poniedziałku mówi się głównie o jej ślubnych planach. Tak, Joanna po raz drugi zostanie żoną.

POLECAMYJoanna Przetakiewicz zastała kuchnię obsypaną płatkami róż. Pozostała część włości też zaskakuje. Zobaczcie taras z basenem

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz zamknęła swój butik, ale... otwiera nowy

Joanna Przetakiewicz ogłosiła, że wychodzi za mąż

Pierwsze plotki na temat planów ślubnych gwiazdy pojawiły się w poniedziałek rano. Joanna w rozmowie z Plotkiem potwierdziła te doniesienia, mówiąc, że bardzo kameralne przyjęcie jest w trakcie organizacji, a najbliżsi będą towarzyszyć jej w tym pięknym dniu na jednej z greckich wysp. Bizneswoman nie ukrywa szczęścia i postanowiła wrzucić do sieci specjalny post. Na zdjęciach pozuje z przyszłym mężem.

Miłość, radość, czułość. szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić, bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co ważne. Kochać siebie i innych, troszczyć czule, rozmawiać częściej, pielęgnować bliskość... Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną, bo miłość jest najważniejsza.
 

Pod fotografiami nie brakuje gratulacji nie tylko ze strony fanów, ale i gwiazd.

Kochom! Wielkie gratulacje! Oboje sobie na to szczęście zapracowaliście - stwierdził Qczaj.
Pyszczki śliczne, gratulacje! - dodała Ewa Chodakowska.

Komentarz w postaci trzech sercowych emotikon zostawiła także Kayah, była żona Rooyensa.

Screen komentarza pod zdjęciem J. PrzetakiewiczScreen komentarza pod zdjęciem J. Przetakiewicz screen Instagram / @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz - życie prywatne

Ślub z Rinke nie będzie pierwszym w życiu Joanny. Gwiazda sakramentalne "tak" powiedziała, mając zaledwie 20 lat. Owocami czternastoletniego małżeństwa Przetakiewicz są jej trzej synowie: Aleksander, Filip i Jakub. Później związała się z Janem Kulczykiem, którego żoną była, ale jedynie na prawie szwajcarskim. Od 2018 roku spotyka się z Rooyensem.

ZOBACZ TEŻJoanna Przetakiewicz otwiera nowy butik La Manii. Ma jednak pewną obawę [TYLKO U NAS]

Więcej o: